עבר יותר מחודש מאז מפגש הפסגה בין תו פרינס תבורי, בנם של אורטל עמר ובן אל תבורי לבין סבא שלו ובת הזוג, שימי תבורי ויהודית באומן. החיבור המרגש הזה הוליד שיר חדש של הסבא, הנושא את שמו של הנכד. היום (שישי) שימי ויהודית הגיעו לאולפן של אילנית ואנה, וסיפרו על השמועות שנוצרו בעקבות המפגש ואיך נולד הרעיון ללהיט החדש.

"נסענו עם הנכדים של יהודית לים, ובדרך פגשתי את יוני רועה, חבר טוב שלי", סיפר הסבא השמח, "ואז ליהודית עלה פתאום רעיון שהוא יכתוב שיר לתו הבן של בן אל. יוני אמר שהוא ינסה". היוזמת ובת זוגו של שימי, הוסיפה וסיפרה: "אלירן כבר גדל, שימי פגש את הנכד והתלהב, החור העצוב שהיה כבר איננו, הוא שמח עד השמיים אז בוא נעשה לשמחה הזאת משמעות".

איך היה לפגוש את הנכד פעם ראשונה אחרי שנתיים?
יהודית: "פתחנו את הדלת וראינו זוג עיניים גדולות, את רואה את שימי בקטן. הוא מזה דומה לו. גם אם תשימי אותו בין 80 ילדים כולם ידעו שזה הנכד של שימי. אורטל עשתה מעשה מאוד חם ומתחשב מיוזמתה. אחרי שבוע היא באה עוד הפעם".

בן אל שמע את השיר?
שימי: "אני מאמין שהוא שמע".
יהודית: "אני לא יודעת אם הוא שמע את השיר. אנחנו לא חושבים שאנחנו צריכים להיכנס לרגשות שלו לגבי למה היא החליטה ומה היא עשתה מאחורי הגב. שימי קיבל את החלק הכי חשוב בחיים שלו. לא הייתה לאורטל שום כוונה נסתרת מאחורי המפגש, היא לא דיברה, שאלה או ביקשה משימי שום דבר".

אתם כבר מכירים ויודעים מה זה ייצור, הייתה את המחשבה שאולי לא כדאי לעשות את זה?
שימי: "לי זה נעלם מהמחשבה".
יהודית: "לי זה לא נעלם, אני יודעת שזה ייצור מתח ו'היא עשתה את זה בכוונה'. היו לי חששות כי כל דבר שאת אומרת ועושה, יש מאחוריו משהו".