כמו רבים מסלבס הביצה שלנו, גם יוצאת "האח הגדול" ושדרנית הרדיו שני גולדשטיין נוהגת "לשחק" בשאלות ותשובות בסופי השבוע. הפעם היא נתנה לעוקביה את הזכות לשאול את כל שעולה על רוחם, ואת התשובות היא סיפקה בכנות מלאה.

"חווית בעבר בן/בת זוג אלימים מילולית, תוקפניים, עם התקפי עצבים?", הייתה אחת מהשאלות שהופנתה לגולדשטיין והתשובה הייתה ארוכה וחושפנית. "האמת שכן ורציתי להציף את הנושא לא מזמן אבל התחרטתי ועכשיו אולי זאת ההזדמנות".

"זה התחיל מקנאה והערות על הבגדים שאני לובשת והמשיך להתקפי זעם מטורפים. הוא היה מדבר אליי מזעזע בריבים, אפילו לא הייתי עונה לו. ההתנצלויות המשיכו לבוא אבל ראיתי שאין שינוי ואין עקומת למידה. הנורות האדומות האלו הספיקו לי וסיימתי את זה אחרי שהגיע לשיא: הוא תקף מאבטח שדיבר אליי לא יפה. אני לא מוכנה להיות עם בן אדם אלים שחושב שהוא "מגן עליי" והגן רק על עצו ועל האגו שלו וסיכן אותי".

שני גולדשטיין חושפת. דצמבר 2020 (צילום: אינסטגרם)
"הכל התחיל ב'סתמי את הפה'". הסטורי של שני | צילום: אינסטגרם

"נפרדנו בטוב וממש הופתעתי ממנו לטובה אבל כמה שבועות אחרי הפרידה נתקלתי בו במועדון והוא הפנה לי את הגב. אמרתי לו שאני מעדיפה שנדבר וכשיצאנו החוצה הוא קילל אותי וכשקמתי ללכת הוא תפס אותי בעורף והתחיל למשוך אותי ולטלטל אותי ומאבטח שראה העיף אותו ממני.

"המצב החמיר כשהוא נהיה אובססיבי אליי ולמשפחה שלי ונאלצנו להוציא לו צו הרחקה". את הפוסט האמיץ גולדשטיין חתמה בהמלצה: "תשימו לב במערכות היחסים שלכם וגם של הקרובים שלכם - הכל התחיל כשהוא היה אומר לי 'סתמי את הפה'.

שני גולדשטיין (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שני גולדשטיין)
לא מכונה להיות במערכת יחסים אלימה. גולדשטיין | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שני גולדשטיין