תכנית "הכרישים" לא רק הכניסה לחיינו שורת המצאות מבריקות וערבים שלמים של צעקות "איך לא חשבתי על זה בעצמי", ובזכות הסדרה זכינו להכיר (ודי להתאבסס) על חבורת אנשי העסקים המבריקים. כעת אחד הכרישים האהובים בפאנל – דובי פרנסס, מגייס כ-100 עובדים ועובדות ברי מזל שיזכו לעבוד איתו בתנאים חלומיים.

פרנסס ייסד את "Group 11", קרן הון סיכון אמריקנית אשר משקיעה בטכנולוגיות פיננסיות. אחרי שאחת מהחברות הישראליות בהן השקיע הקרן שלו ״Tipalti” הגיעה לשווי של 2 מיליארד דולר, פרנסס חזר לאומת ההייטק לביקור בזק בכדי לעזור ולגייס 100 עובדים חדשים, שיצטרפו לצוות אקסקלוסיבי של 200 עובדים בלבד.

דובי פרנסס (צילום: מתוך "הכרישים", קשת 12)
אפילו הבייביסטר על חשבונו. דובי פרנסס | צילום: מתוך "הכרישים", קשת 12

מה העבודה החלומית כוללת? העובדים שיצטרפו יזכו למשלוח של ריהוט ביתי לבתיהם, כדי להקל על העבודה מהבית ולייצר סביבת עבודה נוחה. בנוסף, העובדים יזכו למימון שירותי בייביסיטר, כדי לאפשר להורים עובדים להתמודד עם ביטולי מערכת החינוך וחוגים, ואם זה לא מספיק, 100 הכישרונות החדשים יזכו למימון אינטרנט ביתי, משלוחי ארוחות ואספקת ציוד נלווה.

"'Tipaltiי' היא החלום של כל משקיע הון סיכון - שוק אדיר של 600,000 לקוחות קצה פוטנציאליים, שמתוכם רק 2 אחוז מקבלים שירות כיום. ל'טיפלתי' אין תחרות כמעט כלל", מסר דובי, ואנחנו מציעים: אם זה לא סינית עבורכם – רוצו להגיש קורות חיים.