נ' ו-ט', שתי המתלוננות שהגיעו הבוקר לתחנת משטרת מרחב ירקון בתל אביב להגיש תלונות נגד מעורבים נוספים לכאורה בפרשת "משחקי חברה", התלוננו בין השאר על שני שחקני כדורגל מוכרים מליגת העל לשעבר ומפיק מוזיקלי ידוע. 

השתיים מסרו 10 עדויות בסך הכל נגד גברים ששמם טרם נקשר בפרשת אייל גולן, כאשר נגד גולן הן לא הגישו תלונה. כעת נודע כי לפחות 3 מהגברים הנוספים הם אנשים מוכרים בתעשייה וקרובים במיוחד לזמר.

"מדובר בתלונות מבוססות ומגובות אשר יש לחקור אותן עד תום", אמרה הבוקר טרם הגשת התלונות עורכת הדין אושרת קירמה מהצוות המשפטי הרב תחומי שמלווה את המתלוננות. "אנו תקווה כי הפעם המשטרה תמצה את החקירה מול כל המעורבים החדשים והישנים, תוך התייחסות אל נ' ו-ט' כאל נפגעות עבירה, ולא כפי שקרה בחקירת הפרשה בשנת 2013. מדובר בהחלטה אמיצה של ט' ונ' אשר בחרו שלא לוותר על זכותן והחליטו לעמוד באומץ מול מי שפגעו בהן".

שמונה שנים עברו מאז שהתפוצצה פרשת "משחקי חברה", בה אייל גולן ומקורביו, ביניהם אביו דני ביטון שהורשע, ישב בכלא ונפטר באחרונה מקורונה והשותף והחבר הקרוב לשעבר בני פרץ, נחקרו בחשד לבעילה אסורה בהסכמה. אתמול נודע כי אחת משלוש המתלוננות הראשיות החליטה למשוך את התלונה שהגישה נגד גולן.

מ"ליאם הפקות" נמסר בתגובה: "יודגש כי התלונות שהוגשו, לא הוגשו נגד אייל גולן ויתרה מכך, חומרי חקירת המשטרה בזמן אמת הן שחשפו את הפערים הבלתי ניתנים לגישור בין גרסת התובעות בזמן האירועים, לטענותיהן בכתב התביעה. חומרים אלו היו גלויים לתובעות במשך כל השנים מה שמוכיח שוב כי המהלך התקשורתי במהותו, הוא ניסיון נוסף לעכב הליך משפטי תלוי ועומד, במטרה לנסות ולסחוט כספים שלא בדין. אם התובעות היו באמת ובתמים מבקשות אמת - הן לא היו מעכבות כל העת את ההליך המשפטי, בהטרלות חוזרות ונשנות. התנהלות זו פוגעת במלחמה הצודקת להגנת נפגעות ונפגעים. אנו מודים לרבים בעם שמביעים את תמיכתם באייל ומוקיעים את הניסיון להעליל כלפיו עלילת דם של ממש. הגיע הזמן להשמיע בקול רם תמיכה במאבק לצדק ושיוון ולהתנגד נחרצות לציד מכשפות וסחיטת כספים, בשם ערכים מקודשים״.

מעורך הדין של המפיק המוזיקלי נמסר: "לא ידוע לי על שום תלונה שהוגשה נגדי. ככל שהוגשה תלונה כאמור מדובר בתלונה שקרית וכוזבת המהווה תלונת שווא והנחתי את עו״ד שלי שי אליאס להגן על שמי הטוב ולתבוע את כלי מי שיכפיש אותי עד למיצוי הדין עימו".