כבר מהעונה הראשונה של "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12), המומחים שאחראיים לכל זיווג, דני פרידלנדר ויעל דורון הצליחו להיכנס עמוק ללב הקהל. בין שידוך לחופה ובין בילוי לסשן טיפולי, השניים הפכו לצמד אהוב ביותר.

היום ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, הפסיכולוג המומחה עלה לדבר אי שם מביתו שבחיפה, על הפרק ששודר אמש, הפרק בו הזוגות סוף סוף זוכים להעלות זכרונות וחוויות מהמפגש הראשוני שלהם מתחת לחופה. "אם ליעל ולי לא הייתה ביקורת עצמית, מצבנו לא היה טוב", סיפר פרידלנדר כשנשאל האם יש רגעים בהם הוא חושב שהוא טעה כששידך זוג מסוים.

דני פרידלנדר מגיב על החיקוי בארץ נהדרת
"אומרים שהנשים בעונה הזו ביצ'יות" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

"על ההתחלה אנחנו מזהים מיד זוגות שקל להם וכאלה שקשה להם. יש מי שאנחנו מהמרים עליהם שימשיכו עד הסוף ויש מי שאנחנו חושבים שלא ישרוד", התוודה המומחה. "אנחנו לא מכירחים אף אחד להישאר, אין עניין של חוזה, ולראייה מה שקרה למור ומאור. אנחנו רוצים להישאר עם הזוגות שלנו עד הסוף כי זה הניסוי שלנו".

יש אמירה שאני שומעת הרבה, אמירה מקוממת. אנשים אומרים שהנשים בעונה הזאת הן "ביצ'יות".

"זו אמירה מאוד קשה, מיזוגנית ואנטי נשים. הנשים הן לא 'ביצ'יות', הנשים שלנו מתמסרות בעונה הזאת פחות מהר מהגברים. אולי פעם יהיה שווה לדבר על הבדלים מגדריים, על איך נשים וגברים נכנסים לאותו התהליך. מי קופץ בנג'י יותר מהר. הנשים בעונה הזאת מתמסרות פחות מהר, הן לא 'ביצ'יות', הן הססניות יותר".