לפני כחמש עשרה שנה, איה כורם הייתה אחת מהשמות הבולטים ביותר בתעשיית המוזיקה הישראלית. עם לימודים בבית הספר "רימון" (בו למדו יחד איתה קרן פלס ומירי מסיקה) ולהיטים כמו "יונתן שפירא" ו"קיץ" הקריירה שלה נגדעה טרם זמנה ומאז היא כבר הספיקה להילחם בחברות התקליטים בבתי המשפט.

לא מעט אנשי מוזיקה פנו השנה לתכניות ריאליטי למיניהן. אחרי שנים של התנגדות נינט טייב תשפוט בעונה הקרובה של "הכוכב הבא" ואפילו זהבה בן, שמאחוריה עשרים שנה של קריירה ענקית, נאלצה לעשות קאמבק בעונה האחרונה של "האח הגדול", ואז גם גרפה את המיליון.

כנראה שגם אל כורם הצעות הריאליטי זורמות, ובעמוד הטוויטר שלה היא החליטה לענות לכל המלהקים שפנו אליה, ואלה שמתכננים לפנות. "הודעה חשובה לכל מלהקי הריאליטי למיניהם: לא עבדתי כמו חמור 15 שנה על מוזיקה איכותית כדי להופיע על המסך העלוב שלכם, בתוכניות העלובות שלכם ולקבל אחר כך קמפיין עלוב לשווארמיה", כתבה והחליטה לסיים כך: "בהצלחה בגיהנום".

הציוץ של כורם גרר לא מעט תגובות ברשתות החברתיות ובעוד רוב הקוראים התחברו למסר ששידרה הזמרת והיוצרת, היו גם כמה שטענו שהיא מתנשאת. לנו יש הרגשה שזה לא סוף הסיפור.

איה כורם (צילום: סלי בן אריה)
צילום: סלי בן אריה