97 אחוזי הצבעה הצליח להשיג אור עמרמי ברוקמן באודישן הראשון שלו ששודר לפני מספר שבועות. מאז כבר נודע כי הוא נכנס לנבחרת בתכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ואולי הוא יהיה האדם שייצג אותנו בהולנד, אך בפרק שישודר במוצ"ש ב-21:15 בקשת 12, הוא מדבר על הקשיים שחווה ועל התהליך שעבר כדי לספר את סיפור חייו בתכנית ריאליטי.

"כיף לקבל פתאום אהבה דרך המוזיקה", סיפר אור. "זה גם צעד מאוד גדול בשבילי ללכת לתכנית ריאליטי. לפני שנה התביישתי לצאת מהארון עם זה שיש לי שני אבות", חשף. "כשהייתי קטן לא הייתי מודע לזה, אבל התחילו לאט לאט מבטים ושאלות. פתאום בימי הורים וכאלה... שמתי על עצמי מלא מסיכות כדי שלא ידעו שיש לי שני אבות".

ליהי טולדנו ואור עמרמי
מצא גם אהבה. אור ובת זוגו, ליהי טולדנו | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהי טולדנו

"הייתי אומר שאמא שלי בחו"ל וכל מיני כאלה... כמו דביל", המשיך אור ואילו אסי עצר אותו מיד וענה: "אל תגיד כמו דביל, אל תכעס על עצמך". "הייתי לוזר, לוזר בגיל ההתבגרות", המשיך אור. כשהראיון הסתיים - אסי הרגיש חובה להמשיך לדבר איתו ולהרגיע אותו: "מי שניצל את העובדה שאתה פחדת בזה - היה פחדן בעצמו. אור, לרותם יש פחד קהל והיא פחדה לצאת לקהל. זה פחד מוזר, אבל היא לוזרית? לא. אנחנו מתמודדים. אל תחמיר עם עצמך ככה".

אסי עזר ורותם סלע
הרגיעו אותו. רותם ואסי | צילום: מתוך: הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, קשת 12