ראיון: רומי גיאור | צילום: יובל וייצן

עוד לפני תחילת צילומי העונה הנוכחית של "גולסטאריות" שתשודר ב-HOT, הציפיות לאקשן מקבוצת הנשים היו גבוהות במיוחד. יממה בלבד לפני המעבר למגורים המשותפים, ליהיא גרינר, שהייתה אמורה לככב בריאליטי המצליח של HOT, הודיעה שהיא לא מתכוונת להשתתף בשל השכר שהוצא לה. גרינר כמובן לא הסתפקה רק בזה ושיגרה אמירה חד משמעית אל צוות ההפקה כשדיברה על שכרן של אורטל עמר ורוסלנה רודינה: "קיבלו כפול כי היא המליטה מבן אל וזאת המליטה מאייל"

וזוהי כמובן, רק תחילת הדרמה, בצילומים שערכו כשבועיים קרו עוד כמה דברים: מאיה בוסקילה קרעה את השריר, ורוסלנה ואורטל נחבלו ברגליהן. החוזה של רוס, ואיתו הסעיף המיוחד שהכניסה ונוגע לאקס אייל גולן, נחשף ואז גם הריב שהיה לה עם טיילור מלכוב על הסט דלף. 

לכבוד הגמר פגשנו את הכדורגלניות החדשות במגרש, ודיברנו איתן על כל מה שמעניין על המגרש ומחוץ לו. "בעונה הזאת יש ניפויים מה שאין באף עונה אחרת ולכן זה גרם להרבה מריבות בין הבנות", סיפרה לנו טיילור, הצעירה בחבורה, שגם בנוגע לסכסוך עם רוסלנה היה לה מה לומר: "האמת שזה לא היה אפילו כסאח, ולא החלפת מילים ברמה של ריב, אלא פשוט אכזבה מסוימת. עכשיו אנחנו לא מדברות כל כך".

רוסלנה רודינה, טיילור מלכוב (צילום: מתוך האינסטגרם של רוסלנה רודינה וטיילור מלכוב, מתוך instagram)
"אכזבה מסוימת, אנחנו לא מדברות כל כך". טיילור ורוסלנה | צילום: מתוך האינסטגרם של רוסלנה רודינה וטיילור מלכוב, מתוך instagram

כזכור, גורמים בהפקה טענו בפנינו כי: "השתיים נקלעו לוויכוח ועדיין לא ברור האם הן יצליחו לפתור ביניהן את העניינים", אז כמובן שטרחנו לבדוק גם את הצד של רוס בעניין, והיא מצדה טענה בראיון כי: "עשו מזה מטעמים וכותרות. הכל בסדר, טיילור אחלה בחורה, שחקנית מדהימה והולכת להפתיע אתכם".

לשמחתנו גילינו כי לפני כמה ימים גרינר, עמר ורודינה שמו מאחוריהן את פרשת ה"המלטות" ורצינו לדעת איך סוף סוף השתיים הצליחו לסלוח לליהיא על האמירה. "הן לא רצו לדבר או לשמוע, אבל לא נתתי להן, ואם הן היו קמות והולכות - רצתי אחריהן כמו זבוב לקקה. לא הרפיתי. הסברתי לאורטל ולרוסלנה שלפעמים אני עושה 'דאחקות', בדיחות שחורות".

ליהיא גרינר בהפקת גולסטאריות (צילום: יח"צ)
"הייתי רודפת אחריהן כמו זבוב וקקה". גרינר לא ויתרה עד שסלחו לה | צילום: יח"צ

"אם תום יער תגיד 'זאת השריצה' - זה יהיה בסדר כי היא בדרנית ויודעים שזו בדיחה. אני אעשה סטנדאפ על הפליטות פה שלי ואז יהיה לי חופש דיבור".

 

גם את עמר תפסנו לכמה שאלות ועל הפרשה עם ליהיא היא סיפרה כי: "בגדול, נפגעתי מהסיפור הזה מאוד, לא אומרים דברים כאלה".

אורטל, לא היית רוצה עוד בייבי, אח לתו?

"בגדול, אם אני עוד 5 שנים קדימה לא מוצאת אף אחד ואין לי עוד ילדים, אז אני אומרת 'אוקי, בוא נתפשר ונעשה עוד ילד, אם זה יהיה מתאים'".

בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של בן אל תבורי)
עוד בייבי? אמן. עמר, תבורי ותו פרינס | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של בן אל תבורי