בימים אלה משתוללת מגפת הקורונה ודיווחים על נדבקים מסביב לעולם הולכים וגדלים. לדוגמנית כמו מריה דומרק, שמחזיקה בחשבון אינסטגרם בעל יותר ממיליון עוקבים, אין מנוס מלהמשיך לעבוד - אפילו אם מדובר ביום צילום שמצריך יציאה מהארץ.

ימים אחדים אחרי שפורסם כי הדוגמנית וכוכבת הרשת חלתה במהלך צילומים בטורקיה וחשש להידבקות בנגיף הקורונה ריחף מעליה והוביל אותה לאשפוז בבית חולים מקומי, היא הגיעה הבוקר להתראיין אצל ניב רסקין ב"חדשות הבוקר" (קשת 12) כדי לספר על רגעי הלחץ שחוותה, לפני שהחשש להדבקות הוסר.

"אני מרגישה בסדר", מספרת דומרק לפאנל התכנית, "נסעתי לצילומים, הכל היה בסדר. הייתי מצוננת כבר שבועיים ואז התחלתי להרגיש ממש חולה. ניסיתי להמשיך כי אני אמורה לעבוד, אבל בשלב מסוים כבר לא הצלחתי לתפקד והביאו לי רופא לחדר".

מתי זה הפך לחשש ממשי מנגיף הקורונה?

"בגלל שאני טסה הרבה ואני נמצאת בשדות תעופה, הצוות נלחץ והם והתחילו להלחיץ גם אותי. אנשים התחילו לתפוס ממני מרחק, גם הרופא עצמו התרחק ממני. מאוד נלחצתי".

מריה דומרק, ינואר 2020
"בשלב מסוים כבר לא הצלחתי לתפקד" | צילום: instagram

היית לבד?

"הייתי לבד, בלי המשפחה ובלי בן הזוג. הרופא לא אמר לי שיש לי קורונה, אלא אמר לי שאני צריכה להיבדק ולעשות את כל הבדיקות הדחופות כדי לשלול את החשש. אז נסעתי ועשיתי את כל הבדיקות המקיפות - וגילו שזה חיידק, אבל לא קורונה".

"זה היה ממש ממש מפחיד כי אני כל היום קוראת כל דבר שקשור לקורונה", שיתפה מריה, "יש כל כך הרבה אינפורמציה ודיסאינפורמציה וקונספירציות שזה ממש מפחיד, כבר התחלתי לחשוב איפה הייתי ולמי לחצתי את היד. בארץ התחילה היסטריה, המשפחה והחברים שלי דאגו".

חזרת לצלם?

חזרתי ישר לארץ, הקדמנו את הטיסה שלי ביומיים וכנראה שנמשיך את זה במועד מאוחר יותר. המסקנות שלי מהאירוע שאני לא טסה יותר בלי מסיכה, זה בטוח".

מריה דומרק ורועי קורנבלום
"הייתי לבד, בלי המשפחה ובלי בן הזוג" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של רועי קורנבלום