המון כותרות ירדן אדרי הצליחה לייצר בשלושה חודשים בבית "האח הגדול". אחרי משולש האהבה בין ירדן, תקווה לליאור וגם אחרי שקטפה את המקום השני, ירדן, ללא ספק, נמצאת עם הפנים לעתיד וכבר חושבת על מה יהיה בהמשך.

אתמול (שבת) עלתה ירדן ללייב באינסטגרם יחד עם מנחת התכנית, לירון ויצמן, שכמובן ניצלה את הבמה לשאול את ירדן כמה שאלות שכולם רוצים לדעת. כידוע, במסגרת משימה בתכנית, ירדן שוחחה טלפונית עם איתי לוי ואמרה לו שהיא מקווה שהוא ישמור על קשר כשהיא תצא מהבית. לירון לא התאפקה ושאלה אותה האם הדבר אכן קרה - אך לצערנו, עדיין לא.

איתי לוי על הפגיעה הגדולה ומה חושב על ההסגר
ירים טלפון? איתי לוי | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

"בואי נגיד שאם איתי לוי יצור קשר יהיה מעניין", אמרה אדרי. "בינתיים הוא לא יצר קשר אז אני... את יודעת". "אוקיי, אז את יכולה לשלוח מסר מפה", אמרה לה בחזרה ויצמן.

בנוסף, פורסם כי תקווה וירדן עשו הסכם רגע לפני שיצאו מהבית וסכמו ביניהן כי מי שתזכה בתכנית תקנה למקום השני אייפון, וגם על כך לירון שאלה את ירדן. "תקווה לא קנתה לי אייפון, אני לא רוצה אייפון מתקווה. לא ביקשתי ממנה את האייפון מאז שיצאנו מהבית. אני אעבור קשה, אקנה לעצמי. אני לא פונה אליה כי אני לא מרגישה צורך ואמרו כבר במקומי שצריך לדעת לשחרר".

View this post on Instagram

בוקר טוב עולם. בוקר טוב בורא. זאת שוב אני ג׳ורדי ארבעה ימים שאני בחוץ אבל לא באמת מפני שיש קורונה שהשתלטה על העולם היפה שלנו אבל יש לי כל כך הרבה זמן לקרוא כאן אהבה שמספיקה לחיים שלמים. עברתם איתי שלושה חודשים מיוחדים, תוססים, צחקתם איתי, בכיתם איתי, התרגשתם איתי, ובעיקר תירגלתם איתי את קבלת השונה ואהבת חינם מהי. זה נכון לומר שאני רק אדם אחד וזה גדול על אדם אחד לתקן עולם אבל התחלתי בלתקן את העולם שלי ואני שמחה שלקחתם חלק בזה. אני רוצה להגיד לכם תודה שאפשרתם לי להכנס לכם כמו חץ ישר ללב, תודה שהייתם חלק מתיקון הכלי וזאת משימה לא פשוטה לתקן אבל כל זמן שהנר דולק זה אפשרי. זה היה מסע מדהים עבורי, למדתי, צחקתי, נפלתי וקמתי אבל הכי חשוב התחזקתי ובחרתי לבחור במה שטוב. חג פסח שמח וכשר אנשים יפים שנדע ימים טובים יותר ♥️ פאטוצ׳. ✌

A post shared by JORDI (@iyardenedri) on