לא יאמן כי יסופר, אבל בזמן שנגיף הקורונה מסתובב בחוץ ומאיים על אורח חייהם של אזרחים ותושבים רבים בישראל, בית "האח הגדול", הוכתר לא פעם אחת כאחד המקומות הכי בטוחים להיות בהם. עוד לפני שהנגיף יצא מסין, דיירי בית האח נכנסו לאותו מבנה מתועד ומבודד ושם הם בילו, בסגר מוחלט לגמרי, כשהקורונה נחת בארץ.

קצרה היריעה מלהרחיב על הסיפור המרגש שנרקם בין תקוה גדעון בת ה-31 מחולון ובין ליאור דואק בן ה-28 מהרצליה פיתוח, שנפגשו לראשונה עם כניסתם לבית. ובכל זאת למי שפספס, בשבועות הראשונים דואק היה בתחילתה של מערכת יחסים רומנטית עם דיירת אחרת, ירדן אדרי בזמן שגדעון והוא היו לא יותר מחברים הכי טובים.

ליאור דואק, תקוה גדעון, פפראצי
תודה למעריצה חדת העין. תקוה וליאור בפפראצי ראשון | צילום: הילה מזרחי
ליאור דואק, תקוה גדעון, פפראצי
מאחלים להם את כל ההצלחה. דואק וגדעון | צילום: הילה מזרחי

ככל שהזמן עבר השניים התקרבו ועם יציאתו של דואק מבית האח רגע לפני הגמר, סיפור האהבה נותר לוט בערפל. בראיון שערכה איתו מנחת הריאלטי לירון וייצמן, שניות אחרי שהכריזה כי גדעון היא הזוכה במיליון, דואק נשאל האם הם ינסו את מערכת היחסים מחוץ לכותלי הבית והוא ענה בלי שאלה שלגמרי כן.

עם צאתם מבית האח הממוגן, הדיירים נאלצו להתמודד (כמו כולנו) עם ההנחיות ההדוקות של משרד הבריאות בכל הנוגע להפצת נגיף הקורונה. מעריצה אחת חדת עין, הבחינה שמתחת למסכות ולכפפות, מחוץ לבית משפחת דואק בהרצליה פיתוח, הזוג החדש בביצה מסתובב אחוז ידיים. שיהיה להם בהצלחה.

ליאור דואק, תקוה גדעון, פפראצי
אהבה בטוחה. | צילום: הילה מזרחי