לכבוד יום האהבה שיחול מחרתיים, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, זוג אהוב עלינו במיוחד, הגיעו הבוקר להתארח אצל ניב רסקין ב"חדשות הבוקר" (קשת 12). למרות שכל מה שאנחנו מסוגלים לחשוב עליו זה מתי הוא כבר יוציא טבעת ויכרע ברך, הזוג הזה הצליח שוב לכבוש לנו את הלב.

"למעיין יש יום הולדת... ביום האהבה עושים פריוויו ליום ההולדת, למזלי זה יוצא קרוב אחד לשני", סיפר אוחנה על ההפתעה שהוא מתכנן לזוגתו לכבוד הוונלנטיינס' שמתקרב.

אתם מדברים כל הזמן על הזוגיות שלכם, מצלמים תכניות, מרצים. כמה זה קשה לנהל מערכת יחסים בפרונט?

מעיין: "בהתחלה זה היה קשה, החדירה לפרטיות, אנשים שרוצים לדעת כל דבר קטן כי הם התרגלו ב'אח הגדול', שם היו 24-7 מצלמות עלינו. אז פתאום היינו חסרים על המסך, אבל עבר זמן, זה כבר לא מה שהיה, עברו שלוש שנים מאז".

View this post on Instagram

A post shared by אביחי אוחנה Avihai Aviv Ohana (@avihai_ohana27) on

"אנחנו לא פייק ואני לא מכירה זוגות שלא רבים, שלא עוקצים. זה מה שיפה בנו אני חושבת. אנחנו מציירים את האמת ולכן אנשים מתחברים אלינו, הם מתחברים לאמת הזאת". סיפרה מעיין על החשיפה המיוחדת שהזוגיות שלהם מתאפיינת בה.

אוחנה מיהר להרחיב והוסיף: "ביני ובין מעיין יש הרבה חילוקי דעות, נגיד על הדרכים שלקחנו או ערכים שגדלנו עליהם. אני גדלתי בסביבה יותר שמרנית, ולפעמים יש דברים פה במרכז...".

דוגמא מהזמן האחרון על חילוקי דעות שהיו לכם?

מעיין: "לחברה טובה חגגה השבוע יום הולדת, היא רצתה יום כיף בתל אביב, אמרתי לה, 'יאללה, בואי, מה בא לך שנעשה בתל אביב?' היא רצתה לעשות קעקוע אז אמרתי לה: 'את יודעת מה, אז אני עושה גם.' התקשרתי לאביחי, לבקש אישור... התקשרתי לשתף. הוא לא דיבר איתי יום שלם. זה היה סבבה, היה לנו קצת שקט. אחרי זה הוא כתב שהוא מצטער שקשה לו לפרגן לי בנושא הזה".