72 שעות עברו מאז שליהיא גרינר פרסמה שורת סטוריז בהם התבטאה בחריפות על האסון בהר מירון, בו נספו 45 קורבנות כתוצאה מצפיפות שגרמה לאחת הטריבונות לקרוס בעת מתפילות ל"ג בעומר.

"הם התפללו שם כמו סרדינים כולם", אמרה גרינר בסרטון שעורר זעם בקרב רבים. "תראו מה עשיתם. כל הגברים החרדים האלו, מה זה? לא ראיתי חיות כאלה. רצחתם אנשים". זמן קצר לאחר מכן גרינר מחקה את הסרטון ופרסמה הבהרה והתנצלות, אך כנראה שכבר היה מאוחר מדי. 

הוואטסאפ וחשבון האינסטגרם של ליהיא הותקף ע"י אלפי אנשים ששלחו לה קללות, איומים ודברי נאצה. בצאת השבת פרסמה סרטון שלה כשהיא בוכה ואמרה: "לא לכלכתי על אף אחד, אתם עומדים על זה שאמרתי שזה כמו חיות, אמרתי את זה על הכמות של האנשים, על העומס, זה מה שעלה לי לראש, זה לא שהם ספציפית חיות. בבקשה, תפסיקו עם האיומים והקללות, אני הייתי באומן 3 פעמים והתפללתי עם אלפי אנשים".

כפי שסיפרנו לכם אתמול (א2) אלפי עוקבים נטשו את חשבון האינסטגרם של ליהיא והסירו לה עוקב. אתמול המספר עמד על למעלה מ-5,000 עוקבים שירדו, והמות המשיכה לרדת בעוד 4,000 עוקבים ביממה החולפת. כעת, כך מתברר, גרינר החליטה להסיר את חשבון האינסטגרם שלה לעת עתה, עד שיירגעו הרוחות ותוכל להפיל אותו, במידה שתרצה.

גרינר בתגובה: "הורדתי את האינסטגרם כרגע כי אני צריכה הפסקה זמנית ושקט מהימים האחרונים. קשה לי לראות את הדברים הנוראיים שכותבים לי כי זה מזעזע. אני בהלם מהבריונות ברשת, מהתגובות של הסלבס, כל אחד מתאבל בדרך שלו, אני התאבלתי בעצבים וכעס ומאחלים לי דברים נוראיים? אני בשוק מזה וצריכה הפסקה מזה".