שבועיים עברו מאז ששולי רנד וצופית גרנט נישאו בחתונה אינטימית ודיסקרטית שזכתה ללא מעט תשומת לב, ואתמול (ב') בהופעה בפסטיבל צמאה בבנייני האומה, כשבקהל אלפי תלמידי ישיבות, רנד עלה לבמה לדואט עם הזמר החרדי אברהם פריד והתקבל בשירה גדולה כברכה לנישואים הטריים.

הקהל שר את "עוד ישמע", שיר מיוחד ששרים במיוחד לחתן ולכלה, אך הפעם מדובר במקרה יוצא דופן מאחר ובמגזר החרדי לא בדיוק מתלהבים מהחתונה של רנד, איש וזמר חרדי, שנישא לאישה שאינה שומרת תורה ומצוות. 

הפרשן החרדי ישראל כהן שנכח בהופעה מספר לנו הבוקר: "מדובר במשהו יוצא דופן כי הוא התחתן עם אישה לא דתיה, ואולי זה לא התקבל אצל כולם בעין יפה. השירה הזו הייתה חריגה ומפתיעה ונראה שהיא מאוד שימחה את שולי שהצטרף לקהל בשירה שמיועדת במגזר החרדי לשמחת חתן וכלה".

שולי רנד וצופית גרנט התחתנו (צילום: איתי דגן )
שולי רנד וצופית גרנט, התחתן בזכות היתר 100 הרבנים | צילום: איתי דגן

עוד מוסיף כהן: "שולי נראה לשניה אחת נבוך אבל אחרי כמה רגעים הוא הצטרף לקהל בשירה. אמנם בסוף השיר לא הייתה התייחסות של שולי לחתונה אבל פריד עצמו, ששר לצידו של רנד אמר לקהל, 'עוד מעט נחגוג פה כולנו יחד לשולי שבע ברכות'. אלו היו רגעים לא שגרתיים וחיממו לכולם בקהל את הלב".

כזכור, לפני שנתיים צצו לראשונה השמועות על הזוגיות של צופית גרנט ושולי רנד. הסיפור זכה להמון התייחסות בעיקר בגלל הסיבה שרנד הוא חרדי ועדיין נשוי לאשתו ולאם ילדיו. רנד ביקש היתר מיוחד לשאת את צופית כאישה שניה וקיבל אותו מהרבנות.