בפרק האחרון של "חתונה ממבט ראשון" זכינו להכיר את הזוג החדש שנכנס לנו ללב - שי יעקובוביץ' והדס שוורץ. השניים הכירו מתחת לחופה של התוכנית הכי מרגשת בטלוויזיה, בילו עם כל החברים והמשפחה באירוע - ונסעו לירח הדבש המפנק שלהם. רגע לפני שידור הפרק לו כולנו מצפים - סידרנו לכם הצצה ראשונה לחופשה של הזוג.

הערב אחרי החדשות נצפה כולנו בחופשה הראשונה של שי והדס, שנסעו לירח דבש מפנק בערבה. השניים התארחו בבית מלון בלוקיישן המפנק, נהנו מארוחת ערב רומנטית ואפילו עשו יחד מדיטציה מונחית ראשונה, ובשאר הזמן הם פשוט התרגלו לטייטל החדש שלהם - זוג נשוי.

ירח הדבש של הדס שוורץ, שי יעקובוביץ' (צילום: פרטי)
הולם אותם. שי והדס בירח הדבש | צילום: פרטי

בתחילת השבוע סיפרנו לכם על הפוסט של אחיו של שי, שהגיב לטענות שעלו ברשת על ההתנהלות של הדס בערב החתונה. "היא סגורה זו תגובה די אופיינית מאז שעלה הפרק", הוא כתב בסטורי שלו. "אז קודם כל, הדס היא בחורה מדהימה עם לב ענק. זר לא יבין את מה שעבר עליהם, ובמיוחד עליה באותו ערב. להתחתן עם אדם שאת לא מכירה, עם כל המצלמות מסביב, כשהמשפחה שלך לא לצידך ובידיעה שכל עם ישראל הולך לראות את זה. סבלנות אנשים, היא אחד האנשים היפים (מבפנים ומבחוץ) שתראו על המסך. אתם עוד תתאהבו". בהחלט מצפים.

ירח הדבש של הדס שוורץ, שי יעקובוביץ' (צילום: פרטי)
כאלה מתוקים. שי והדס | צילום: פרטי