לאחר שבילה במשך מספר ימים בדובאי והוזמן ע"י משרד התרבות של דובאי לפגישה עסקית מיוחדת בה יבחנו אפשרויות עתידיות לשיתופי פעולה חדשים, אייל גולן גילה שהוא חיובי-גבולי לקורונה, נכנס לבידוד ונאלץ לחכות עד למתן תשובה של בדיקה נוספת.

בסרטון שרץ ברשת צולם אייל כשהוא חוגג צמוד לאישה אחרת. על פניו, מטרת הסרטון הייתה להראות כיצד הוא לא שמר מרחק לפי ההנחיות, אך בפועל התיעוד והפרסום עשו שיימינג לאייל שנצפה חוגג ומחבק אישה לא מוכרת, כשדניאל גרינברג, אשתו, נשארה בישראל יחד עם התינוקת הקטנה.

אייל גולן בדובאי (צילום: מתוך האינסטגרם של אילל גולן, מתוך האינסטגרם של אייל גולן)
נקלעו לסיטואציה. מיקי ורונן, חבריו של אייל | צילום: מתוך האינסטגרם של אילל גולן, מתוך האינסטגרם של אייל גולן

גולן לא חיכה יותר מדי ולפני דקות ספורות פרסם תגובה בחשבון האינסטגרם שלו והבהיר כי מדובר בסרטון שצולם עם אשתו של אחד מחבריו הקרובים, רונן, שהיה איתו בדובאי. "זו מיקי, היא כמו אחותי, היא ובעלה רונן הם חברים טובים שלי מזה שנים רבות", הוא כתב. "נפגשנו בדובאי לאחר שלא התראינו כל תקופת הקורונה, הם זוג יקר ואהוב ובילינו ביחד כהרגלנו. אני לא מוכן לתת יד לעוול שנגרם לי, לאשתי ובטח לילדיי בגלל סרטון שהוצא לחלוטין מהקשרו".

"עצוב לי לגלות בכל פעם מחדש שיש אנשים שכל מטרתם לפגוע ולחבל בחייהם של אחרים ומסוגלים להפיץ סרטון כזה לכלי התקשורת ולזרוע כל כך הרבה רוע", הוסיף גולן בחריפות, "כולנו בני אדם ואנחנו צריכים להיות אחד בשביל השני ולא נגד.

קהל אהוב שלי, בזכותכם אני ומשפחתי נשארים חזקים במקרים מהסוג הזה", הוא סיכם, "זה כנראה אף פעם לא יהיה פשוט - אבל אתם משאירים אותנו שפויים". למען הסר ספק, אייל צירף לפוסט שכתב סרטון ובו רואים אותו יחד עם חיים רביבו, רונן ומיקי יושבים כולם יחדיו על שפת הבריכה במלון בדובאי.