בשנה האחרונה הספיקו השחקנית טל טלמון וכדורגלן העבר לירן שטראובר להכיר, להתאהב, לעבור לגור יחד ולהתארס. לחלק מכם זה עשוי להיראות כאילו השניים מתקדמים מהר מדי, אבל בהתחשב בכך ששניהם יחד צברו לא פחות מחמש חתונות וחמישה גירושים, אפשר להיות בטוחים שהם יודעים בדיוק מה הם רוצים ומחפשים.

בפברואר האחרון סיפרה טלמון שהיא רוצה להביא לעולם אח או אחות לבניו של שטראובר מנישואיו הקודמים והיא אף התחילה לעבור טיפולי פוריות על מנת להגשים את החלום, אבל אז הגיעה הקורונה ששיבשה את התוכניות של הזוג אחרי שמשרד הבריאות הודיע כי טיפולי הפוריות לנשים מתחת לגיל 39 יופסקו. 

טל טלמון ולירן שטראובר התארסו
טל טלמון ולירן שטראובר התארסו | צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

"התחלנו אצל פרופסור ג'קי אשכנזי את התהליך", סיפרה השחקנית לגלית ואילנית בראיון שישודר היום (שישי ב-14:05, קשת 12), "את נורא מתרגשת ומצפה ופתאום אומרים לך סטופ. לא יודעים עד מתי. זה קשה, אבל אני חושבת שחשוב לשתף כי לא האמנתי כמה נשים עוברות את מה שאני עוברת". 

זה לא המכשול הראשון שהשניים עברו בדרך להגשמת החלום. כשרק הכירו, הייתה טלמון גרושה פעמיים, אבל לא הביאה ילדים לעולם, לעומת שטראובר, שחשב שהוא סיים את חלקו בתחום הזה. "אחד הדברים שחברות שלי תמיד אמרו לי זה שאני שמה את זה מהר מדי על השולחן - אתה רוצה ילדים או לא?", סיפרה, "אני לא אמשיך לדייט שני אם אתה לא רוצה ילדים. לירן חשב שהוא סגר את הבסטה והוא מבין כמה אני רוצה ילדים. בהתחלה הוא אמר אני אעשה את זה בשביל הקשר, אבל עכשיו הוא רוצה את זה יותר ממני, לא שזה קיים"