"הגעתי לבית החדש שלי בברצלונה", אומרת אחווה סיטבון בבלוג שיעלה כאן אצלנו ב-mako סלבס בשבועות הקרובים ומלווה את עזיבתה. "בהתחלה שאני ויונתן דיברנו שאני אעבור מדינה, לא יכולתי לשמוע את זה. הייתי בחרדות, נכנסתי לפאניקה. מתתי מפחד", מוסיפה אחווה.

"כל מי שפוגש אותי אומר 'יונתן, הוא כזה נסיך בתכנית', אני אומרת שלא ראיתם כלום. זכיתי, טפו, חמסה. אם הוא היה פחות ממה שהוא, לא הייתי חושבת על באמת לעזוב את הכל בגיל 34 ולקום ולמצוא את עצמי במדינה אחרת". כידוע, יונתן רונן התפרסם בתכנית "כמה רחוק", הוא אלמן והוא מגדל לבד את בתו, ליה.

אחווה סיטבון
חנוכה ראשון יחד. אחווה, יונתן וליה | צילום: פרטי

"יום שישי היום ובכלל לא מרגישים פה שיום שישי", אומרת אחווה בדמעות אל מול המצלמה. "זה הכי מרגיש סתם יום רגיל. בערב אנחנו הולכים למסעדה עם חברים של יונתן. אין קידוש. מוזר לי. זה הרגעים שאני רוצה לחזור הביתה". 

"קניתי לליה מלא דברים לחנוכה", אומרת אחווה על בתו של יונתן. "קניתי לה סביבון וספר. ממש חשוב לי שהיא בסוף תאהב אותי. ממש ממש חשוב לי, כי יונתן זה בעצם ליה. אני לא חושבת שהוא היה הוא בלי הילדה הזו. היא עושה אותו כל כך טוב, עוד יותר ממה שהוא, זה מדהים".

View this post on Instagram

אהבת חיי נשמת אפי. שבת ראשונה שלי כאן איתך במגורים המשותפים שלנו. תמיד מאחורי, תמיד שומר דואג עוטף מרים. תודה שאתה אתה. ותודה לך אלוהים. שבת שלום❤️ @jonathan_ronen_maoz

A post shared by Achva Sitbon (@achva_si) on

עריכה: תום זואילי | ייצוג: אלינור שחר