שינויים בחיים הם אף פעם לא דבר קל, ובייחוד לא כשמדובר במעבר דירה - אקט שפעמים רבות גורם לאינספור מריבות בין בני הזוג. כך שבמובן מסוים, אפשר לומר שהלן הוד חסכה מעצמה את זה כשבחרה דווקא היום - בזמן שרגב בצילומי "הישרדות" - לעשות את המעבר.

 כזכור, רק לפני כחודשיים סיפרנו לכם כי השניים נמצאים רגע לפני צעד משמעותי בחייהם, כשהם שוקלים לעזוב את ביתם שברחובות, ליד משפחתו של הזמר, לטובת דירה חדשה באזור הרצליה ורמת השרון.

View this post on Instagram

אין דרך טובה מזאת להתחיל את היום! אדל , אמה , בריכה , צידנית שניצלונים לנשנוש והמון משחקים! דאגתי לבננות שלי , יותר נכון מאמא עוף דאגו לצידנית שבתוכה דלי עם שניצלונים לנשנוש פלוס דלי עם משחקים לבריכה / ים! אז אחרי שפתחו התלהבו ונישנשו ארזתי אותנו לבריכה! #הדלישלמאמאעוף #בשיתוף_מאמאעוף

A post shared by Helen Hod | הלן הוד (@helenhod) on

אז עכשיו זה כבר רשמי - החל מהבוקר (ב'), משפחת הוד הצטרפה לקבוצת תושבי העיר הרצליה, כשארזה את כל חפציה, רהיטיה ושתי בנותיה, ועברה למתחם מגורים חדש בעיר, בזמן שבן זוגה נלחם על אורז ופסלי חסינות אי שם בפיליפינים.

למקרה שדאגתם, נעדכן כי את שנת הלימודים הנוכחית החלו שתי בנותיהם כבר במסגרות שלהן בעיר, כך שלרגב יהיה לא מעט לעכל כשהוא יחזור בעוד מספר שבועות לבית חדש לגמרי בכתובת חדשה לגמרי. שיהיה בהצלחה!

_OBJ