שבועות של זוגיות יציבה ופוטוגנית הגיעו בשבת האחרונה לשיאם, כשהדוגמנית עדן פינס קיבלה רשמית את טייטל החברה המושלמת, כשאירגנה מסיבת הפתעה לבן זוגה דור רפאלי, שציין את יום הולדתו ה-33.

לדברי מקורבים, בימים האחרונים השקיעה הדוגמנית את מרבית זמנה באירגון האירוע המושקע כדי לשמח את החבר הטרי. היא הזמינה כ-30 מחבריו הקרובים של רפאלי לבית הוריו שבהוד השרון, שעוצב כולו בקונספט של אופנועים - אותם כל כך אוהב חתן השמחה.

בין הנוכחים במקום אמנם לא היו מפורסמים, שכן רשימת המוזמנים הייתה מצומצמת למדי וכללה משפחה וחברים קרובים בלבד. מי שלמרבה המזל קולעת גם כבת משפחה וגם כמפורסמת היא כמובן אחותו הגדולה, בר, שהגיעה עם בנותיה למקום. מי שדווקא בלט בהיעדרו היה האח הצעיר און, שנמצא בימים אלה בחו"ל ונאלץ להיעדר מהחגיגות.

עדן פינס ודור רפאלי (צילום: אלון חן)
הצליחה להפתיע אותו. פינס ורפאלי | צילום: אלון חן

אז מה היה בלו"ז? מסיבת בריכה מפנקת בביתם של ציפי ורפי, שכללה ארוחת על האש עמוסת בשרים ומטעמים, אלכוהול וכמובן עוגה מעוצבת בנושא האופנועים. המקורבים מספרים כי דור הופתע לגמרי וכשהגיע למקום לא האמין למראה של כולם מחכים רק לו.

מסיבת ההפתעה, אגב, תוכננה כבר שבועיים לפני היום הגדול, כשכל המשפחה הייתה מעורבת באירגון ההפקה. מאחר והיא התקיימה בבית ההורים לא היה מסובך מדי "להפיל" אותו במלכודת, כשאבא רפי בסך הכל התקשר להזמין אותו ואת עדן לביקור שגרתי של שבת בצהריים - שהפך במהרה לאירוע משמח במיוחד. שיהיה במזל!

View this post on Instagram

#powercouple @edenfines

A post shared by Dor Refaeli (@dorrefaeli) on