מארינה מקסימיליאן הורידה לאורך השנים האחרונות עשרות ק"ג ממשקלה. אנשים רבים התעסקו ועדיין מתעסקים במראה החיצוני שלה וכשנבחרה לפרסם חברת אופנה למידות גדולות, הזמרת נתקלה בביקורת רבה. 

בראיון לתכנית החדשה של מוטי רייף, ללא פילטרים" (ערוץ האופנה הישראלי, אפיק 42 ב-HOT), סיפרה מארינה על השינוי במראה החיצוני ועל ההחלטה להפסיק להתעסק באוכל ויותר לקבל את הקיים.

"הייתי אומרת לעצמי שאני צריכה להיות משהו אחר, עד שאמרתי 'די, את כל הזמן אוכלת לעצמך את הראש, תגיעי לאמת הבדויה שאת מוכרת לעצמך שאם תגיעי לשם את תהיי מאושרת'. הגעתי לשם - גילתי שזה לא נכון", מספרת מארינה על הדיאטה שעברה.

היום בלילה עם גורי אלפי המהמם הזה!!! אפשר לומר שהיה לי כיף מדי על כן דיברתי מלא שטויות שעשו לי שמח :) בתמונות ניתן לראות את גורי - קצת חושש ,מתגונן ,מרותק , סובל , ולבסוף קצת גלאם בחדר ההלבשה .עם חני לוי ולימוריחנה האגדיות שמלטפות לי את הגוף הנפש והקריירה ;) הערב 22:45 בערוץ12 (לא מצליחה לשים תמונות בגודל מלא באלבום ואז התמונות חתוכות ! איך עוקפים את העניין?)

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on

"הפסקתי את כל האקסיומות האלה בראש. הפסקתי ללהיות קטנונית בכל מה שקשור לאוכל ובכל מה שקשור לביקורת הזאת. הבנתי שדיאטה היא בראש. במקום האנרגיה בלחשוב מה לאכול ומה לא לאכול, מתי להתאמן או לא להתאמן, עדיף שאני אגיד שאני אוהבת, שאני מכילה", הוסיפה מארינה.

"ברגע שהבנתי שאני בהריון ויש לי ילדה, החלטתי שאני לא הולכת להעביר לה את כל השטויות האלה. אני רוצה להעביר לה את השלווה הזו. היום אני מאוד מקפידה לא לחזור לגזרה הזו, למה שנקרא לחזור לעצמך. לחבק את הרגע זה אומר לחבק את מי שאנחנו בתוך הדינמיות שלנו. להיות כל המגוון שאנחנו, ובטח שלנשים יש המון גוונים".

פרצוף מטופש+חולצה מעולה +קעקוע חדש // קחו שלוש רוסיות בשם מארינה +קסניה + יוטה = מה יצא ?!..... // מה שנכון נכון (בת של מלך )החולצה של אחת הבחורות הכי שוות ומצחיקות שיש ״רוסיה ים תיכונית ״ @russiayamtihonit לכו לבדוק אותה מיד!!!! ויוטה המדהימה מכה שנית ומקעקעת עליי את החתול שלי אהוב לבי שהמשיך לגלגול הבא ונשאר חרוט על גופי ובלבי @yuta87 // שישי שלום!!!! בואו נעשה מלא שטויות

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on