שבועות ספורים חלפו מאז שהדוגמנית שיר אלמליח (29) נישאה בשנית לאיש העסקים, מייקל זנזורי (34).  ההיכרות בין השניים אמנם ארכה פחות משנה, אך בסביבתם היה ברור מהרגע הראשון כי מדובר באהבה ממבט ראשון שהתגבשה לכדי קשר רציני ויציב.

מאז ההצעה, שהתקיימה בפברואר האחרון באיי הבהאמס, אלמליח ובן זוגה התכוננו ליום הגדול, עם שלל סידורים, ארגונים והחלטות חשובות שיש לקחת, לצד מתח והתרגשות רבה. אך, כעת, מתברר כי בזמן הזה הם התמודדו עם נתון נוסף ומצער במשוואה.

מקורבים מסביבתם של בני הזוג יודעים לספר היום כי בשבועות שלפני החתונה אלמליח הייתה בהריון ראשון ומרגש. השניים החלו לפנטז על העתיד החדש שלהם כהורים טריים ואף שיתפו בכך את המעגל הקרוב של בני המשפחה וחבריהם. 

View this post on Instagram

@michaelzanzuri ♥️ #Roma @eyalazarzar @factory54 @simonsmithros_77 @alessiasolidani

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

עם זאת, ולמרבה הצער, מספרים המקורבים כי זמן קצר לפני החתונה זנזורי ואלמליח, שהייתה אז בתחילתו של החודש השלישי, איבדו את ההריון ועברו הפלה. הרגע המצער קרה כשהשניים היו במהלך חופשה זוגית ברומא, שם היא הגיעה לבית החולים, עברה את התהליך והחלה את ההתאוששות.

בזמן שחלף מאז, השניים הצליחו לשמור על הנושא האישי והרגיש לעצמם, אך היום, לאחר תקופת התאוששות הם משוחחים על כך בפתיחות עם מקורביהם וחושבים על העתיד המשותף כמשפחה.

שיר אלמליח מסרה בתגובה: "מדובר במשהו אישי ולכן מעדיפה לא להתייחס לזה. תודה רבה על הדאגה אנחנו עם הפנים קדימה".

_OBJ