בסוף השבוע האחרון קיבלנו בשורות לא פשוטות: שופטת "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", שירי מימון, עידכנה את עוקביה בעמוד האינסטגרם כי אובחנה בשפעת החזירים, ואם זה לא מספיק - ילדיה נדבקו גם כן.

"אובחנתי אתמול כחולה בשפעת החזירים, ככה זה נקרא", כתבה הזמרת בפוסט. "זו שפעת נפוצה בחורף הזה, ובמקרה שלי זה גם הסתבך כהוגן. לא מאחלת לאף אחד את הסיוט הזה. גם ילדיי חטפו, זה הסיוט הגדול באמת".

הבוקר (ה'), כשהיא מתאוששת אחרי התקופה הלא פשוטה בה נאלצה אף לבטל הופעות, מימון התראיינה לנסלי ברדה ב"חדשות הבוקר עם ניב רסקין" (קשת 12), שם סיפרה מה עבר עליה בשבוע האחרון, ואיך הכל התחיל: "הסתובבתי במין תחושה לא נוחה, לא הרגשתי כל כך טוב, הצטננתי וזה רק הלך והחמיר".

View this post on Instagram

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

"מצאתי את עצמי במיטה עם צמרמורות, בלי חום", חולקת מימון, "אבל כשהילדים שלי התעוררו ביום שקבעתי את החיסון, הם קמו עם חום. אז הבנתי שכנראה הדבקתי אותם במשהו... עשינו בדיקות ואמרו לי שנדבקנו בשפעת החזירים, נהייתי ירוקה".

אז איך מתפקדים כשכל הילדים חולים?

"מזל שיוני בריא, הוא טיפל בנו במשך שבוע. היה שלב שהייתי במטבח ואמרתי לו - אם היית מרגיש מה שאני מרגישה עכשיו, לא היית מתפקד. עכשיו נחכה שבוע ונתחסן".

_OBJ