חיכינו, ציפינו והערב (ה') זה סוף סוף קורה - הרגע בו הדוגמנית הנחשקת בישראל, נטע אלחמיסטר, תצעד בשמלה לבנה מעוררת קנאה לעבר החופה, שם יחכה לה בחיר לבה, הכדורגלן רמי גרשון. 

מאות מוזמנים יגיעו לאולמי הלאגו בראשון לציון כדי לצפות בשניים נישאים, ביניהם כל החברים המפורסמים וכמובן בני משפחה רבה, אבל מה צפוי להם במקום? על פי פרטים בלעדיים מהחתונה שהגיעו לידי mako סלבס - לא מעט.

בזמן שהמשפחות יתכנסו לסשן הצילומים המסורתי וחתימת הכתובה, דיג'יי איתי גלו יקבל את פניהם של האורחים הנרגשים, שיגיעו הישר לבופה עשיר ומפנק במיוחד ומינגלינג קצרצר (כי לא בכל יום מתחתנים דוגמנית וכדורגלן כל כך מדוברים. כלומר, חוץ מקורל סימנוביץ' וסרג'י רוברטו, אבל זה היה לפני שנה).

View this post on Instagram

13.06.19 SAVE THE DATE! New year-New beginnings 2019 is going to be our year my love! Can’t wait #savethedate

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

ב-21:45 יתחיל הרגע הגדול - טקס החופה, אליו יצעד גרשון כשברקע תתנגן גרסה אקוסטית לשיר האהוב של עידן רייכל, "מכל האהבות". תוך זמן קצר תצטרף אליו אלחמיסטר, כשהיא לבושה בשמלה המדוברת של הערב, והשניים יחליפו נדרים וטבעות אל מול הקהל הנרגש.

אם וכאשר יצליחו כולם להתאושש מהטקס, הם יוזמנו למקומות הישיבה שלהם ויתכוננו לערב שכולו הרמות. מעבר לשולחנות עמוסים באוכל ושתייה ברמה הגבוהה ביותר, הם כמובן יזכו למצוא את אלחמיסטר בשמלה נוספת (אלא מה), וככל שיתקדם הערב - כך תגיע ההופעה שכולם מחכים לה: עומר אדם.

View this post on Instagram

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

כפי שנרמז לפני כשנה, כשנטע אלחמיסטר פירסמה סרטון "Save the Date" עם עומר אדם - היא לא התכוונה רק להופעה שהוא קידם, אלא גם לחתונתה שלה. הזמר, שכל הופעה שלו מוערכת בכ-80 אלף שקל, יעיף את כל הרחבה באוויר, ולנו לא נותר אלא לקנא. אז בקיצור - יש לגמרי למה לחכות, ואנחנו ברשותכם נמשיך לספור את השעות עד אז.

View this post on Instagram

שבת שלום

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on