מספר ימים בלבד לאחר שפורסם, הראיון של ירדן חי למגזין סוף השבוע של mako ממשיך לעורר הדים, בעיקר בגלל ההתכתשות הפומבית שנוצרה ברשתות בינה לבין הדוגמנית אלכסה דול - וכעת מגיע שלב ההתנצלות.

הכל החל לפני מספר ימים, כשחי, דוגמנית פלאס סייז, סיפרה בראיון כי היא "מגיעה לאימונים עם אלכסה דול ועומדת בשורה הראשונה". דול, שקראה את הדברים, כתבה בתגובה בעמוד האינסטגרם שלה: "אני מפרגנת לך על הכתבה, אבל אנחנו לא מתאמנות יחד כבר שנתיים ממי. לא הבנתי". משם, כצפוי, הדברים החריפו.

View this post on Instagram

A post shared by Yarden Hay | ירדן חי (@yardenhay) on

חי לא נשארה חייבת ותוך זמן קצר ענתה בפוסט משלה, בו עקצה את דול, שלאחרונה עוברת הליך טרנספורמציה לגורו להעצמה נשית חיובית. "תודה רבה רבה על הפרגון", ענתה בציניות, "חשבתי שאת עכשיו בקטע של שינוי, אהבה וגוד ווייבס וכאלה. לך אני מאחלת קודם כל אהבה עצמית, כי רק אז תוכלי להעניק אהבה לאחרים".

מקורבים לדול מספרים כי היא הוצפה בתגובות ובהערות מצד אנשים שהעירו לה בעקבות הפוסט שכתבה, המענה של חי והכתבה שעלתה בנושא הסכסוך. בזמן שחלף מאז היא חשבה על מה שקרה והחליטה לחזור בה.

View this post on Instagram

A post shared by Alexa Dol • אלכסה דול (@alexa_dol) on

בעמוד האינסטגרם שלה היא פירסמה סטורי נוסף, ובו פנתה לחי: "רוצה להתנצל גם בפומבי, כי טעיתי. טעיתי כשבפזיזות החלטתי לפרסם את הכתבה שלך בתוספת עקיצה. זה לא נעים להיתקל בפוסט כזה וזה בטח לא המסר שאני רוצה להעביר לבנות שעוקבות אחרי.

"אני מחזיקה ממך כל כך. כל כך גאה בדרך שלך ובמסר שאת מעבירה לילדות. קיבלתי שיעור חשוב לחיים בזכותך אז תודה. ואת מדהימה ומהממת ואני מחכה לאימון משותף שלנו שוב בעתיד".

אלכסה דול מתנצלת, אוגוסט 2019 (צילום: צילום מסך)
ההתנצלות. דול | צילום: צילום מסך