השמועות האחרונות, הטוענות כי הזוג המלכותי של "חתונה ממבט ראשון", טל כוכבא ואחווה סיטבון, הפרידו כוחות תפסו את כולנו לא מוכנים.

ימים אחדים לפני המשבר הזוגי המדובר, השניים נפגשו עם רתם איזק לראיון זוגי שישודר הערב ב"אנשים" (17:15, קשת 12). כשנשאלו היכן יהיו עוד שנה מהיום, יש שימצאו בתשובתם רמז למשבר העתידי.

אחווה: "אני חושבת שעוד שנה נהיה אחרי החתונה ונתחיל לחשוב על ההמשך".

טל: "זה בדיוק.. הפערים בינינו מתבטאים פה. עוד שנה אנחנו נגור ביחד, נהיה לפני חתונה ונתחיל לתכנן את החתונה".

אחווה: "איך? אם אמרת לי שעד 2018 תהיה חתונה".

טל: "אמרנו. 2020 זה גם תאריך טוב".

אחווה: "2020 הוא יתחתן עם מישהי אחרת, הוא לא מבין".

טל: "הנה יש לכם אחלה סיום פה לכתבה". 

#myoneandonly ✨@talkohva #happypurim

A post shared by Achva Sitbon אחווה סיטבון (@achva_si) on

כאמור, זמן קצר לאחר ביצוע הראיון, סיטבון וכוכבא היו אמורים לנסוע לחופשה זוגית באילת שהתקיימה בסוף השבוע האחרון, אך שעות בודדות לפני כן ביקשה הראשונה להחליף את שמו של כוכבא בזה של חברתה. לסובבים היא סיפרה כי הסיבה לביטול היא משבר זוגי, שלא ברור אם, איך ומתי ייפתר.

מאז, סיטבון הספיקה להופיע במספר אירועים מתוקשרים, אך בכולם סירבה לדבר עם התקשורת ולהגיב לדברים. מקורבים לה מספרים כי הסיבה לכך הייתה שניסתה להימנע מלספק תשובות שאינה יודעת בעצמה.

נכון לכתיבת שורות אלה, השניים לא ביחד אך עוד יש סיכוי שיצליחו ליישר את הדורים וישובו זה לזרועות זו, ולכן היא מעדיפה שלא לצאת בהצהרות.

אהובי שלי. נתחיל מהסוף בכמה אני אוהבת אותך. איזה מזל שאתה בחיי! בהחלט התוספת המושלמת שהיתה חסרה לי כל כך בחיים. לא יודעת אם צירוף מקרים או הכוונה מלמעלה רק יודעת שאני מודה לאלוהים שאתה זה אתה. על זה שאתה זה שחיכה  לי מתחת לחופה ועל זה שאתה הפרצוף הראשון שאני רואה בבוקר והאחרון שאני רואה בלילה. בתקווה שלכל החיים. את כל השאר אמשיך בארבע עיניים.... תודה לכל מי שעמד לצידי מלפני ומאחורי בחוויה האדירה הזאת,שקצרה היריעה מלתאר אותה במילים, למשפחה האדירה שלי, החברות נפש המושלמות החברים וכמובן לקהל המדהים שלא הפסיק להרעיף את האהבה שלו מכל כיוון תמך ועודד והעצים אותי. תודה, תודה תודה!! @talkohva

A post shared by Achva Sitbon אחווה סיטבון (@achva_si) on

כשנשאלו בראיון ל"אנשים" עד כמה הלחץ הציבור משפיע על הזוגיות, הם הסכימו חד משמעית שהתשובה היא "הרבה". 

אחווה: "ברמה הפסיכולוגית והתת מודע, כמה זה באמת עושה לנו? כי הרבה אנשים כל היום משדרים לנו את הציפיה של ילדים וחתונה.. להגיד לך שזה לא מטפטף ולא חודר? אני לא יכולה להגיד".

טל: "בתקופת התכנית הרגשתי על הכתפיים שלי חצי מדינה".

אחווה: "זה די סיפור סינדרלה כזה, שבאתי ומצאתי את הנסיך שלי.. ובגלל זה אנשים שרואים את זה בלייב לא מאמינים שזה אמיתי. יש הרבה אנשים שהגשמנו להם סוג של פנטזיה, שהבאנו להם השראה לאהוב שוב ושהכל אפשרי, נגענו לכל אחד בנקודה שכואבת, בנקודה שהוא עוד לא מימש בעצמו".