אנחנו אמנם חשבנו שזה עוד טרנד חולף, אבל בשלב הזה נראה שאנחנו במרחק אירוע אחד משינוי מילות השיר של אורנה ומשה דץ ל"אין אין אין חגיגה - בלי בלי בלי בלי מסיבה מוגזמת שעלתה מיליוני שקלים".

אחרי מיכל הקטנה וטדי שגיא, שהציבו רף בלתי אפשרי לאנשים שחוגגים ימי הולדת בישראל - נראה שיש טוען חדש לכתר וקוראים לו עידו חג'ג', איש הנדל"ן המצליח מבעלי "קבוצת חג'ג'". 

איך הוא הצליח להתעלות? פשוט מאוד - הוא פשוט הוציא את החגיגה מגבולות ישראל, והטיס את כל חבריו על חשבונו לחגיגות מעבר לים. 

בסוף השבוע האחרון חגג חג'ג' את יום הולדתו ה-44, וכמו בכל שנה הוא לא פיספס הזדמנות להשקיע גם הפעם. האחרון הזמין את חבריו הטובים ביותר לקוויקי ביוון, והחגיגה החלה כבר על המטוס - שם הופיע בלייב רגב הוד. בהמשך, החבורה כולה גם נהנתה מהופעה של ניקוס ורטיס, כי אם כבר אתה ביוון - התנהג כיווני.

בין החברים שזכו לחגוג עם חג'ג' היו גם לא מעט כוכבים, ביניהם שירלי בוגנים, שלי גפני, יואב ומיכל צפיר, אלי יצפאן, רוני מאנה וג'ני צ'רוואני, חיים אתגר, עינת שרוף ומיכל הקטנה - שלדעתנו הגיעה עם מחברת וכתבה לעצמה הערות לקראת המסיבה של שנה הבאה. שיהיה במזל!

View this post on Instagram

About tonight ....

A post shared by shellygafni (@shellygafni) on

_OBJ

_OBJ

_OBJ

_OBJ