החברות בין אסי עזר לבר רפאלי אמנם הסתיימה בטונים צורמים לפני שנים, אך כעת נדמה כי השניים נהנים מתשומת הלב שיש סביב הסולחה שעשו לפני חודשים ספורים. אסי נבחר להיות מי שיוביל לצד רפאלי את הקמפיין החדש של מותג משקפי השמש "קרולינה למקה" ואף היה זה שעמד לצידה בסרטון בו הודיעה על הריון שלישי ומרגש.

 בתכנית הבוקר בהגשתו של ניב רסקין (קשת 12) הגיעו הבוקר (ד') עזר ורפאלי לאולפן ודיברו על האירוויזיון, הקמפיין החדש וגם על מה קרה בשנים שהיו בנתק.

איך התחושה לחזור ולשתף פעולה ביחד?

בר: "זה קצת שונה, זה משהו אחר. אנחנו עושים קמפיין, מצלמים פרסומת, עשינו שלטי חוצות שעכשיו אתם רואים בכל מקום. מאוד מאוד שונה, אנחנו גם קצת אנשים שונים אני חושבת, אבל זה כיף".

אסי: "תראה גם פעם לא שיתפנו פעולה, פעם היינו בעיקר חברים, והפעם הראשונה שעבדנו ביחד הייתה באירוויזיון, נכון? לא עבדנו ביחד פעם, זאת הפעם הראשונה, השנייה".

בעצם הסולחה שלכם או החזרה לחברות הקרובה קרתה בחזרות לאירוויזיון, במסדרונות שם, נכון?

אסי: "אין מסדרונות באירוויזיון, אתה מדמיין את המסדרונות של קשת, זה לא היה, לא היה מסדרון. היה בבית של יובל, העורך של המשדר, שם הייתה הסולחה. נשיקה, חיבוק, עוגה ומשם הייתה עבודה סביב השעון".

בר רפאלי ואסי עזר (צילום: barrefaeli אינסטגרם)
חזרו לשתף פעולה. אסי עזר ובר רפאלי | צילום: barrefaeli אינסטגרם

זה כמו לרכב על אופניים? בשנייה שמשלימים ממשיכים הלאה או שעדיין לוקח קצת יותר זמן?

בר: "אני בכלל לא הייתי בסיפור הזה, בסדר? לא הייתי בריב הזה, אני לא קשורה לריב הזה, זה אתה כעסת עלי, רבת איתי, בלי שאני אדע".

אסי, רבת עם עצמך?

אסי: "תשמע, בוא נגיד ככה, זה לא שבר צילצלה אלי כל יום במשך חמש השנים האלה ולא עניתי לה, זה לא היה המצב. בוא נגיד שאני הפסקתי לדבר איתה וזה היה די נוח לה".

בר: "לא ידעתי פשוט שיש שם כעס מעורב".

אסי: "כעס לא היה חסר מה שנקרא".

השולם ביניכם הגיע באותו סרטון מהמם שבו בעצם את מודיעה לעולם על ההיריון בדרך מאוד מקורית ומצחיקה. של מי היה הרעיון?

בר: "אני חשבתי על זה, זה היה בדיוק באותם ימים שאמרנו שאנחנו עושים קמפיין ביחד וכולנו מאוד התרגשנו. ואז גיליתי שאני בהריון ואמרתי, איך אני אודיע הפעם? היה לי מקלון, הייתה לי תמונה עם בטן ואז כאילו, מה עוד אפשר לעשות? אז חשבתי על זה שזה כבר כל כך נדוש שאני אודיע על ההיריון שלי, אני רוצה שמישהו אחר יעשה את זה. אז אסי זכה בתפקיד ואז בטוח הוא סלח לי, בטוח זהו, אין ריב יותר, נתתי לו תפקיד משמעותי בחיי".

אסי: "האמת שזה באמת פער נורא קיצוני מלא לדבר עם מישהו כמה שנים ופתאום שהוא מכריז על ההיריון שלך, קצת הופתעתי, אני מודה".

בר: "לי זה היה ממש קל לבחור באסי, זה שהוא הסכים לעשות את זה אני בטוחה שזה היה צעד מאוד משמעותי".

אסי, שיתפת בתקופה האחרונה פוסט אישי ואמיץ על ההחלטה שלך להפסיק לקחת כדורים נגד חרדות, התלבטת אם לספר?

"לא, לא התלבטתי האמת, כי כשקורה משהו כל כך קשוח בחיים אתה כאילו חושב, למה זה קרה, למה זה קרה, ואצלי תמיד זה אולי כי יש פה אופציה להפיץ את זה החוצה ולראות מה זה יכול לעזור. לתדהמתי מעולם לא דיברו איתי על משהו כמו על הפוסט הזה, יותר מכל פרק של נינג'ה, יותר מכל פרק של כוכב, יותר מלהיות איתה, זה הדבר הזה, הוא באמת תפס אנשים והם הרגישו שמישהו סוף סוף אמר משהו שהם מתביישים בו, אפילו זמרים ושחקנים מהתעשייה כאילו כתבו לי וקיבלתי הודעות מדהימות".

בר: "מי?".

אסי: "לחשוף שמות? להפיל אנשים? כולם פה דפוקים".

בר, מה את חשבת על הפוסט של אסי?

בר: "לא קראתי את כולו, עשיתי לייק כי זה היה נראה לי חשוב וזה אבל לא קראתי את כולו. אני חושבת שבאופן כללי זה מאוד חשוב שגם אנשים מפורסמים יוצאים עם דאגות ובעיות וחרדות שיש לכולם. אנחנו לא מושלמים ובמיוחד היום בעידן שבו הכל מפולטר ונראה למראית עין מדהים ויפה וזוהר, להגיד שלא הכל ככה ואנחנו גם אנשים שהולכים לישון בלילה וזה כל כך חשוב להוציא את זה החוצה".