בשנת 2015 סיפרנו לכם לראשונה על כך שהילה נחשון ובן זוגה באותה התקופה, אייל חסיד, החליטו להתגרש. עבור נחשון זו לא היית הפעם הראשונה כאשר בשנת 2004 התגרשה מכדורגלן העבר, אסי דומב.

נחשון וחסיד הביאו לעולם ילד בשם ליהוא ובשנה החולפת נחשון הוכיחה שהיא לגמרי המשיכה הלאה והשיקה זוגיות חדשה עם ארי מלמוד, גרוש ואב גם מנישואים קודמים. אחרי תקופה שהיא שמרה על מרחק מעין התקשורת, נחשון מדברת על הכל בראיון לאפרת וכטל בתכנית "אנשים" (17:15 בקשת 12).

"לא היה סיכוי שאני אתגרש שוב. אני יכולה להגיד שזה היה מאוד פתאומי ומאוד חד ולא ראיתי את זה מגיע, את עומדת על פסי רכבת והרכבת באה מאחוריך ודורסת אותך", מספרת נחשון, "הייתי מרוסקת ברמות שאני לא חושבת שאני יכולה להסביר במילים, חייתי על כדורי הרגעה ובאמת הרגשתי שאני הולכת למות".

"התחושה הייתה שאני לא יכולה לצאת מזה", הוסיפה, "כל הזמן אמרתי 'מה, אני אדפוק לעצמי כדור בראש? אני אקפוץ? ומה יהיה עם הילדים שלי? איפה אני אשאיר אותם? הם יהיו לבד'. אני זוכרת את עצמי מגרדת את עצמי בבוקר מהמיטה, מנגבת את הדמעות ועושה להם סנדוויצ'ים לבית ספר, שמה להם פתק, שולחת אותם לבית ספר וחוזרת להתרסק".

מאז, כאמור, הספיקה נחשון להתאושש ואף להתאהב שוב. "אני חושבת שארי הכי מתאים לי בעולם. אני יודעת היום לשמור על עצמי, לשמור על מי שאני, לא לבטל את עצמי מול אף אחד, אני לא אשבר יותר ככה".

Saturdaze

A post shared by Ari Melamud (@arimelamud) on

מה זו הטבעת הזאת?

"זו טבעת שקיבלתי מתנה מארי. זאת מתנה סימבולית וההתחייבות היא הרבה לפני. אני לא צריכה טבעות בשביל סטייטמנט, אני לא צריכה תכשיטים בשביל להרגיש אהובה, נאהבת או מחויבת".

את מתגעגעת להנחיה בפריים טיים?

"ברור שיש איזשהו געגוע, אבל אני לא מתגעגעת לכל המסביב כי אני מאמינה שאם זה היה משהו שאני ממש ממש רוצה, הייתי עושה הכל כדי לחזור לשם. לא, אני לא יכולה להגיד לך שזה חסר לי".

 

My LOVE❤️ @arimelamud

A post shared by Hila Nachshon (@hilanachshon1) on