העונה השישית והחדשה של "גולסטאר" עוד לא עלתה לאוויר - ונראה שהיא מצטיינת בייצור אייטמים, אך למרבה ההפתעה - דווקא לא בזכות כוכביה הסלבס, אלא בזכות המשתתף האנונימי הראשון שלה - אושר קסרי.

כזכור, קסרי בן ה-25 מעפולה היה מוקד הסערה בפרשה עם יונתן רושפלד, לאחר שזה האחרון תקף אותו באחד הפרקים וכינה אותו "נכה מגעיל". כעת, הוא חוזר שוב לכותרות אך בעקבות תקרית לא נעימה אחרת.

לדברי בעלי החנות "יוניברס רהיטים" בעפולה, קסרי הגיע לכאורה בשבוע האחרון לרכוש רהיטים חדשים לדירתו בשווי 20 אלף שקלים, אך הצ'קים שמסר חזרו "מסיבת אי כיסוי מספיק", כך נכתב במכתב ההתראה שכתבו.

View this post on Instagram

הכל חוץ מאלימות! #גולסטארתאילנד החל מה-30.12 ב-HOT3 וב-HOT VOD

A post shared by גולסטאר (@gollstar_hot) on

תחילה, קסרי לכאורה טען כי ישלם את הכסף תוך מספר ימים, אך לאחר תקופה שסירב לענות לטלפונים, וענה "כי הוא סלב, ועל כן אין בכוונתו לשלם" - אל קסרי נשלח מכתב התראה טרם נקיטת הליכים משפטיים.

עו"ד יריב ואקנין, המייצג את בעל החנות, מסר:

"לא ייתכן שאדם יאמין שהעובדה שהופיע בטלוויזיה תתן לו תחושת חסינות ועליונות מעל החוק. אם כבר הרי שהיה מצופה מאדם שהתפרסם שינהג ביתר הגינות וישמש דוגמא לציבור".

מטעם אושר קסרי טרם נמסרה תגובה לידיעה.

View this post on Instagram

כשיורד גשם בחוץ וכל מה שבא לך זה שתתחיל כבר העונה החדשה של #גולסטארתאילנד

A post shared by גולסטאר (@gollstar_hot) on

כאמור, קסרי, שאיבד את אביו כשהיה בן 9 ומאז הטראומה סובל מעוויתות, יככב בעונה השישית של "גולסטאר", שתעלה ב-30 בדצמבר ב-HOT3, ויהיה לבחור האנונימי הראשון שייקח חלק בתכנית. הצילומים התקיימו בתאילנד, וחוץ מרושפלד וקסרי השתתפו בין היתר ירון ברלד, חיים "חמימו" שועי, יוסי בובליל, דין מירושניקוב ואייל גולן, שהחליף את ג'ובאני רוסו בתפקיד המאמן-שותף לצד שייע פייגנבוים.