אחרי שני סבבים ב"האח הגדול" ואינספור כותרות שייצרה בעשור שחלף מאז, נופר מור נותרה אחת הכוכבות הכי אהובות שיצאו מתכניות ריאליטי בישראל, גם כששמרה על ריחוק מידתי מאור הזרקורים.

את השנים האחרונות היא מקדישה לקריירה שלה כקוסמטיקאית ובעלת קליניקה, וכמובן לטיפוח המשפחה היפהפייה שלה - שכוללת את בן הזוג רון ברבי (לו נישאה לפני כשנתיים) ובנם ארי בן השנה וחצי. 

View this post on Instagram

It’s My Birthday עוצרת רגע רק לומר תודה- תודה על הקיים ומתפללת שישמור לי על המשפחה שלי בריאה ושלמה כמובן תודה רבה לכולכם על כל הברכות אתם לב ! #itsmybirthday #TheBarbieFamily❤️ #AriDavidBarbie

A post shared by Nofar Mor נופר מור (@nofarmor11) on

הבוקר (ב'), הגיעו השניים ל"חדשות הבוקר" של ניב רסקין (קשת 12), לשם הביאו טעימות מעסק המתוקים החדש של ברבי, "האנילולו", ועל הדרך גם סיפקו הצצה לזוגיות המאושרת שלה, אך גם לרגעים הקשים בתקופת ההריון והלידה - שהביאו עמם דיכאון, פחד וחרדות נפשיות בגלל אובדן השליטה הפתאומי. 

"נכנסתי להריון וחשבתי שאני אהיה בדיוק כמו אמא שלי, כמו הסיפורים שהיא הייתה מספרת כל הזמן - שהיא עלתה רק 9 ק"ג ואם היו מסתכלים עליה מאחור אז לא ראו שהיא בהריון, רק כשהיא הייתה מסתובבת. אמרתי 'גם אני אהיה כזאת'. לא היו לה בחילות ולא הקאות ולא שום דבר, ואני קיבלתי הכל. עד חודש תשיעי, עלייה דרסטית במשקל, ברמה של 30 ק"ג פלוס. שגם את זה התביישתי להגיד, כי מי יאמין לך? אני, שרגילה כל החיים להיות קטנטונת ופתאום נהייתי ענקית? גם חוסר השליטה על מה שקורה לך בגוף משפיע נפשית. אין את מי לשתף יותר מדי כי לא מדברים על הקשיים, מדברים רק על איזה יופי זה, ואם את הריונית ועלית במשקל - זה שומן מבורך. לא הרגשתי ככה. הרגשתי מכוערת, הרגשתי לא יפה".

רון, איך אתה חווית את זה?

"קודם כל, לגבר יש צד גדול במסע המטורף הזה, מהריון ללידה. צריך יכולת הכלה נורא גבוהה, במיוחד ברגעים קשים שעוברת האישה, במשברים. צריך להכיל, זה המון שיחות, המון יכולת הכלה, המון דירבון".

View this post on Instagram

Saturday in this magical place ☀️

A post shared by Nofar Mor נופר מור (@nofarmor11) on

גם אחרי הלידה?

"גם אחרי הלידה זה מסע, זה הכל. זה הורמונים, זה עוצמתי, זה ילד ראשון".

אם יש משהו שבן אדם רוצה זה לחוות את הרגע הזה בהכי אינטימי ושקט, והיא עם פרופיל כל כך גבוה יוצאת החוצה ומן הסתם ישר קופצים עליה.

נופר: "וואי, זה היה נורא".

רון: "כן, אבל ההיריון לא היה מוחצן, שבו היא מצטלמת כל היום".

נופר: "לא, אני מאוד החבאתי את עצמי, גם בחתונה ביקשתי ממעצב השמלות שיסגור, יאטום אותי".

התביישת?

"לא התביישתי, הרגשתי שאני גדולה. את יודעת, יש בנות שמחכות להריון כדי שהחזה שלהן יגדל, אבל אני בורכתי מלכתחילה. אבל אני חושבת שהקושי לא היה במשקל, כמו שהוא היה נפשי. כמו שאת הולכת ברחוב והכי בא לך להתחבא, שלא יראו אותך ואז בא צלם פפראצי ומצלם אותך, כשלפני שנייה ישבת עם ידיד בבית קפה ובכית לו כמה את מרגישה נורא והריח של הסיגריות גומר אותך".

זוכרת את הרגע שבו הרגשת שאת חוזרת להיות נופר?

"כן, אחרי הלידה, כשבעלי אמר לי 'נו, אז איך זה לא להקיא?', ואמרתי לו 'וואו נכון!', כי לרגע שכחתי. אני חושבת ששלושה חודשים אחרי הלידה זה הרגע שבו את מבינה שהכל בסדר, ושאת חוזרת לעצמך. אבל ההורמונים אחרי הלידה הם אפילו יותר עוצמתיים מההריון עצמו, לפחות אצלי, ולא מדברים על זה".

ובכל זאת חזרת אחרי חודש לעבוד.

"כן, חזרתי אחרי חודש לעבודה. לא יכולתי אחרת אבל גם חיכיתי לחזור לעבודה. אני מסוג הבחורות שהיה להן קצת קשה להישאר בבית. גם הייתה לי פריבילגיה, כי גם אמא שלי וגם חמותי מאוד עזרו לי, שלא לומר כמעט גידלו את הילד בתחילת המסע הזה, אז שמחתי לחזור".