פבלו רוזנברג, אחד הזמרים והיוצרים המוכרים במדינה, התראיין יחד עם בת זוגו בשנים האחרונות, מירי לוי, וסיפר על הדברים שעבר בשנים האחרונות.

בתו של רוזנברג, כידוע, יצאה מהארון כלסבית מוצהרת. בראיון שישודר היום (א') בתכנית "אנשים" בשעה 17:15, סיפר רוזנברג כי: "היא הייתה מתלבשת ומחביאה את עצמה. משהו דגדג לי בבטן, הרגשתי שהבת שלי שאני מחובר אליה קורה לה אני לא יודע מה. לא הבנתי מה היא לא מספרת לי. יום אחד נעמי התקשרה אליי ואמרה לי 'היא סיפרה לי שהיא אוהבת בנות'".

"אמרתי תודה לאל", הוסיף פבלו, "עכשיו אני מבין הכל. זה כל הבעיה שהייתה? היא מאוהבת היום. אמרתי לה 'כפרה עלייך, תפרחי, תעופי, החיים הם כאן ועכשיו'".

בנוסף, ישב פבלו רוזנברג עם בת זוגו הנוכחית והשניים סיפרו על המשברים שליוו אותם. "היה לנו נורא ואיום. היה יום אחד שישבנו וחשבנו מי עוזב. אחרי שעה ומשהו אחד אמר לשניה 'רגע, אנחנו מאוהבים, מה אנחנו עושים?'".

פבלו רוזנברג ובת הזוג (צילום: מתוך אנשים, קשת 12)
פבלו רוזנברג ומירי לוי | צילום: מתוך אנשים, קשת 12

"אני חושבת שרק אחרי עשר שנים מכירים באמת", הוסיפה מירי, "או שזה ישרוד או שזה... מבחינתי אין פה הימור. אמרתי לו 'גם אם ימאס לי ממך ולא יהיה בא לי להיות איתך, אני אהיה איתך בשביל לנקום (צחקה)'".