אתגר הבקבוק יצר לא מעט עניין בימים האחרונים מצד סלבס ברחבי העולם, אך אתמול בערב הוא הגיע כנראה לשיאו גם כאן בארץ, כשמייקל לואיס בחר לאתגר את עצמו, ולא סתם - בעירום מלא.

תוך דקות ספורות הסרטון של הדוגמן, שהועלה לעמוד האינסטגרם שלו ומאז הוסר מהרשת, הפך לוויראלי ועורר סערה ברשת מצד גולשים שהופתעו לראות את איבר מינו המטושטש של לואיס בפיד שלהם, כשחלקם בחרו לפרגן לו על האומץ וחוש ההומור, בעוד שהאחרים חשבו שמדובר במעשה לא ראוי שמצביע על חיפוש אחר תשומת לב.

גם המגישה מעיין אדם לא הצליחה להתחמק מהפרשה, אבל תשומת הלב שלה הלכה דווקא למקום אחר כשהבחינה כי חברת הכנסת סתיו שפיר עשתה לייק לסרטון המדובר. אדם מיהרה לעשות צילום מסך ושיתפה אותו בסטורי שלה, לצד הכיתוב: "החלק הכי מעניין בסרטון של מייקל לואיס הוא שחברת הכנסת סתיו שפיר אהבה אותו". 

מעיין אדם נגד סתיו שפיר, יולי 2019 (צילום: מתוך סטורי)
הפוסט שהתחיל הכל. אדם | צילום: מתוך סטורי

כצפוי, הסיפור לא נגמר כאן. השתיים, שנמצאות כל אחת על הצד האחר של הסקאלה הפוליטית, הפכו את זה למשהו אישי כששפיר פנתה לאדם וטענה כי מדובר בפייק ניוז וכי בכלל לא עשתה לו לייק לסרטון.

"סתיו שפיר התקשרה", חשפה אדם בסטורי נוסף, "היא יכלה להגיד 'טעיתי, טעו אצלי בלשכה, פדיחה, תורידי את הפוסט כפרה עליך' אבל היא ביקשה להוריד את הפוסט כי הוא 'פייק' - הסבירה שאין לה ולאנשיה מושג מה זה בכלל. כשהבהרתי שבדקתי את זה הרמטית וזה היוזר שלה שחיבב את הסרטון היא שינתה נושא. 

מעיין אדם נגד סתיו שפיר, יולי 2019 (צילום: מתוך סטורי)
לא מוותרת. אדם | צילום: מתוך סטורי

"יותר משמפריע לי שחברת כנסת מעודדת תקריב של בולבול מול נשים ואנשים שלא בחרו לראות פורנו במודע - מפריע לי שהיא שיקרה לי. בטח כשהיא עובדת בלהטיף ולומר ש'ראש הממשלה הוא שקרן'". 

מעיין אדם נגד סתיו שפיר, יולי 2019 (צילום: מתוך סטורי)
התגובה המפלילה של שפיר | צילום: מתוך סטורי

זה נמשך כאשר אדם גילתה כי ח"כ שפיר לא רק הסתפקה בלייק - אלא גם הגיבה לו, ובחרה לשתף גם את זה עם עוקביה: "סיפרו לי שהייתה גם תגובה שנמחקה. אם היא הייתה אומרת לי את האמת לא הייתה לי מוטיבציה לחפש אותה כל הערב. אבל היא נתנה לי צ'אלנג' - ומצאתי". לדברים האלה היא צירפה צילום מסך נוסף של התגובה המדוברת, בה נראה כי שפיר כתבה ללואיס: "אין ספק שניצחת בצ'אלנג'".

מטעם חברת הכנסת סתיו שפיר ואנשיה טרם התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.