שלושה חודשים בדיוק לאחר שהתגרשה מבן זוגה בשנים האחרונות, אליאב אוזן, נראה שדנית גרינברג הצליחה להשאיר את הדרמה הגדולה מאחוריה ולהסתכל קדימה לעבר עתיד ורוד יותר. יותר מכך, נראה שהיא במקום כל כך שלם, שהיא אפילו מוכנה לדבר בגילוי לב על מה שעברה.

 כמו כוכבים רבים אחרים, גם גרינברג החליטה לנצל את הזמן הפנוי שלה בשביל סשן שאלות-תשובות מצד עוקביה באינסטגרם, שם היא הציעה לענות על 5 שאלות שישאלו - ונשארה, כצפוי, להרבה יותר.

לצד שאלות כלליות על אורח חייה והאם היא עדיין בקשר עם גיסתה לשעבר אנה בול ("לא", ענתה בקצרה), היא כמובן הותקלה בסקרנות אינסופית בנוגע לפרידה המפתיעה שלה ושל אוזן, עמו ניהלה מערכת יחסים בחמש השנים האחרונות.

View this post on Instagram

COME TO MAMA • #Paris

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

בצורה אלגנטית למדי, הצליחה גרינברג להתחמק מלהתייחס ישירות לאקס ולקשר שלהם, אבל כן סיפרה באופן כללי על הלקחים שהפיקה ממערכות יחסים שעברה. "אני לא נוהגת להתחרט על דברים, וזו החלטה מודעת. אבל אם הייתי צריכה לבחור משהו, אני מצטערת על זה שלא התייחסתי לתמרורי אזהרה בחיים שלי, בכל תחום. כל אחד מאיתנו מקבל תמרורי אזהרה בצורת אנשים, הורים, מעשים, מסרים - אסור לנו להתעלם מהם! חשוב מאוד לזהות את הסימנים האלו ולהקשיב להם, כי אלוהים שולח אותם אליכם".

לגבי קשרים עתידיים היא סיפרה בזוגיות לא תהיה מוכנה להתפשר על "אהבה, כבוד, חברות ונאמנות", וכשנשאלה לגבי תכונות שהיא תחפש בבן זוגה הבא, ענתה: "אני לא אוהבת לעשות צ'ק ליסט וללכת לפי זה, אבל מה שחשוב לי זה שהוא יהיה בן אדם טוב, שאפשר לדבר איתו, שהתקשורת בינינו תהיה טובה (כי זה הכל!), שגם אם יהיה ויכוח הוא יתנהל בכבוד, שיהיה חבר טוב, תומך, מכיל ומפרגן. והכי חשוב - שיאהב אותי כפי שאני ולא ינסה לשנות ולעצב אותי לפי מה שהוא רואה לנכון".

אחת העוקבות אף שיתפה את הכוכבת כי גם היא עברה פרידה נוראית לאחרונה, שכללה בגידה מצד בן הזוג, וביקשה ממנה טיפ. "להגיד תודה לאלוהים שהבן אדם הזה כבר לא חלק מחייך!", מיהרה להגיב גרינברג. "להבין כמה את שווה בזכות עצמך ושכל הטוב שבעולם מחכה לך. וכמה שזה נשמע קלישאתי - הזמן מרפא את הכל". יו גו גירל!

 

View this post on Instagram

קצת חוויות של אמצע הטיול: שנגחאי זו עיר ללא הפסקה! תמיד יש מה לעשות כאן: לספוג תרבות ביום, חיי לילה מטורפים, שופינג ומלונות מדהימים. בתמונה אני נמצאת במקדש ג׳ינג אן, מקדש מהמם באמצע העיר! אחד המקדשים המפורסמים בשנגחאי. ב-1983 נרשם כאחד המקומות המוגנים. יש לו היסטוריה של 780 שנה! מאוד מאוד גדול, אפשר להסתובב שם שעתיים בכיף. כניסה עולה 50 RMB. זה פשוט מדהים לראות את התרבות הסינית ואיך שהם אוהבים את בודהה ומוקירים לו תודה. יש להם תפילות מיוחדות, טקסים יפים (הדלקת קטורת לטיהור, זריקת מטבעות הכי גבוה שאפשר) ואפשר לראות שם הרבה נזירים. מאוד מאוד ממליצה!! אפליקציות שחייבים להוריד: DIDI- כמו הגט טקסי שלנו VPN- רק דרך האפליקציה הזו אפשר לגלוש חופשי באינטרנט. הממשלה כאן מגבילה את השימוש באפליקציות המוכרות כמו וואטספ, אינסטגרם וכו׳ ולכן צריך לגלוש על מדינה אחרת. זה מה שהאפליקציה הזו עושה WeChat- הוואטספ של הסינים עוד כמה דגשים: המזג אוויר חם ולח, אבל נוח יחסית. הסינים לא יודעים אנגלית- אז חשוב להכין את הכתובות של המקומות אליהם אתם רוצים להגיע, בסינית. מבחינת כרטיסי אשראי- עדיף להביא ויזה כי לא מקבלים את השאר בכל מקום. זהו לבנתיים, תכף אשוב וכמובן תודה @lametayel שנתנו לי את האפשרות לחוות את סין דרך העיניים שלי :) ולמרכז תרבות סין. China cultural center Tel Aviv @noydekel #TravelWD

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

_OBJ