בין הופעות בכל רחבי העולם והקלטת סינגלים חדשים, נטע ברזילי מוכיחה שהיא וונדר וומן אמיתית, כשבמקביל להכל היא מצליחה לתחזק קשר יציב עם הבויפרנד בחצי השנה האחרונה, אילן בן אור.

כפי שכבר סופר בעבר, בן הזוג של זוכת האירוויזיון הוא הייטקיסט בן 26, שעלה לארץ לפני מספר שנים מארצות הברית, ועל אף הפירסום הרב והעניין שיש סביבה בשנה האחרונה, הם שומרים על הזוגיות הרחק מאור הזרקורים (למעט תמונות פה ושם שמזכירות לנו שמדובר בדבר האמיתי).

רגע לפני שהיא תעלה שוב על במת גמר האירוויזיון - אך לשם שינוי, לא כמתמודדת - הגיע הבוקר (ה') בן אור להתארח ב"חדשות הבוקר עם ניב רסקין" (קשת 12), שם סיפר לנסלי ברדה לא רק על בת הזוג המפורסמת, אלא גם על פועלו בפרויקט חשוב למען חיילים בודדים, כאחד שזכה בעצמו להיתמך על ידיו בעבר.

View this post on Instagram

Always dreamed of being a Disney princess ‍♂️ @disney

A post shared by Netta Barzilai (@nettabarzi) on

"אני מתנדב בעמותת 'אח גדול', עמותה שמלווה כל שנה כ-800 חיילים בודדים, ואנחנו פועלים כבר הרבה שנים. אני מכיר את זה ממש מהסיפור שלי, בתור חייל בודד שעלה לארץ. כשאני באתי לפה, באתי עם גרעין, לא הייתה לי פה משפחה והרבה חברים. אז אני יודע כמה זה קשה".

היום אתה מתנדב בארגון הזה וחונך חיילים בודדים.

"יש לנו כ-30 בבית החייל בתל אביב שאנחנו מלווים".

עכשיו, כמו שכולם יודעים, אתה כבר לא בודד.

"אני מרגיש שההצלחה שלי וגם מה שאני נותן לחיילים בודדים זה את ההרגשה שאפשר להצליח ולהשתלב בחברה גם אם אין עורף משפחתי".

(צוחקת) וגם להגריל את הבחורה הכי שווה בישראל כרגע.

"נכון, זה חלק מהכיף, חלק מהיופי".

כשפנית לנטע בפעם הראשונה והצעת לה לשתות דרינק - היא כבר הייתה סופרסטאר?

"כן, היא הייתה אחרי האירוויזיון".

View this post on Instagram

6 months of love, adventure, discovery, long-distance, surprises, flights around the world, concerts, hotels, Paris, Bucharest, LA, Eilat, and best of all: together. 6 months sharing my life with the most inspiring, powerful, colorful, exciting individual on planet Earth. 6 months ago I never could have imagined the crazy turn life would take. There's no one else I'd rather share all of this with. Here's to many many more @nettabarzi

A post shared by אילן בן אור (@elanbenor) on

מאיפה האומץ?

"אני מאוד נמשך לעם הישראלי, אני מאוד אוהב את העם הישראלי, זו אחת הסיבות שעליתי לארץ. כשהייתי בלוס אנג'לס אתה רואה איך הישראלים מתנהגים ואת המשפחתיות ואת ההשתייכות לקהילה שבונים, וזה מה שמשך אותי בארץ. ככה אני גם מוצא את המשפחה שלי פה, אני לא מרגיש שאני לבד בכלל".

ניגשת ואמרת לה שהיא יפה ולכן היא נתנה לך צ'אנס בכלל להתקרב? היית הראשון עם אומץ?

"כן, יכול להיות. נראה לי שאני הייתי הראשון, אבל מאז זה היסטוריה".

יש משהו מעורר השראה בבת הזוג שלך ובאופן שבו היא משפיעה על אחרים. אתה מבחין בדימוי החיובי שהיא מצליחה להפיץ בקרב נערות, ילדות, נשים?

"אותי זה מדהים לראות כמה כוח השפעה יש לה על העם, וכמה ערכים היא מכניסה לחברה שלנו, של גיוון וקבלת האחר והשונה, ושלא צריך לשפוט".

בדרך כלל גברים נרתעים מנשים שהן מאוד מצליחות, גדולות וחזקות. ונטע היא פי מיליון מזה. זה לא מרתיע אותך? להתמודד עם המטאור הזגה?

"להיפך - זה כל כך כיף לראות את הקרינה, את ההשפעה, זה מדהים".