ביוני האחרון ילדה נופר מור את בנה הבכור, ארי, ונראה כי רק עכשיו היא מתחילה לעכל את כל התהליך שעברה בתשעת החודשים האחרונים לצד בן זוגה, רון ברבי, ואת החיים החדשים שלה כאמא בפעם הראשונה.

במהלך ראיון שנתנה לקרן אוזן שישודר הערב ב"אנשים" (17:15, קשת 12), היא משחזרת את הרגעים הקשים שחוותה לפני כל זה - הבכי והתפילות שחיזקו אותה במהלך החיפוש אחר האהבה. 

"שלוש פעמים בכיתי באומן, שלוש פעמים בכיתי בציון של הרבי נחמן, נסעתי לרבי מלובביץ' בניו יורק.. בכל העולם יש לי איזו פינה שאני צריכה ללכת להדליק שם נר או להכין סעודה. אני לא מעכלת בכלל שזה שלי, שכל מה שהתפללתי קרה", אומרת מור. 

"אמרתי לעצמי 'אולי הקב"ה רואה אותי מנצנצת לו שם. זה מטורף, אמרתי 'אלוהים, אני רוצה!', והוא כל הזמן היה אומר 'תחכי, תחכי למשהו טוב'... היה שווה לעבור הכל, אם זה מה שמקבלים בסוף - אז שווה", היא אומרת בדמעות, בזמן שבן זוגה מחבק אותה בהתרגשות.

כיום ארי כבר בן חודשיים וחצי, אך היא לא שוכחת במהרה את התחושות הקשות והמעורבות שחוותה במהלך ההריון, ועוד מנסה להתמודד עם השינויים בגופה שהגיעו בעקבותיו.

My brother wedding •  Makeup @adam_ifrah Dress @edenaharon2 Hair @lior_atia_hair

A post shared by Nofar Mor Barbie (@nofarmor11) on

"התחלתי את ההריון שלי ב-50 קילו או פחות והגעתי ל-76. עליתי 26 קילו. זה המון בתקופה קצרה. יש בנות שעד חודש רביעי לא מעלות בכלל במשקל, בזמן שאני בחודש שלישי עליתי כבר 7 קילו.

"הבנתי שזה לא הולך להיות 15 קילו. ידעתי שזה יהיה יותר ועם הזמן פשוט התרגלתי לזה שמשבוע לשבוע אני תופחת ודברים משתנים אבל בסוף את מסתכלת על עצמך ואומרת "לא נכון, זה הגוף השלי? וואו".

Saturday with my baby boy / #AriDavidBarbie

A post shared by Nofar Mor Barbie (@nofarmor11) on

את אוהבת את עצמך פחות?

"לא, אני אוהבת את עצמי באותה מידה, ואני אוהבת את הגוף שלי באותה מידה. אני גם אוהבת את הגוף שלי. אבל אני אוהבת אותו יותר כשאני חטובה ואני רזה ודברים יושבים עלי יותר יפה, זו הרגשה אינדיבידואלית"

תקפו אותך על זה?

"כן, יש נשים שמבישרו להן על הריונם כשהן מחוברות לאינפוזיה, ולכן קראו לה 'חוצפנית' - 'כי היא לא הגיעה למצב אליו הן הגיעו. אני הרגשתי ככה, זה אינדיבידואלי - מישהי אחרת תרגיש אחרת וזה בסדר. אבל חשוב שגם בנות יראו נשים שלא יוצאות עם סקיני מבית יולדות".