בימים אלה נמצאת אחווה סיטבון בפתחה של תקופה חדשה בחייה, סיבוב שני יש שיגידו, עם הקאמבק שלה לברצלונה בעקבות האהבה, שם גם בן זוגה יונתן רונן, ובתו הקטנה לייה.

עם זאת, הפעם היא לא ממהרת לארוז את דבריה ולעבור סופית לעיר הספרדית, אלא עושה את זה צעד-צעד, כשתנאי הסף שלה הוא מציאת עבודה במקום, שתצליח להעסיק אותה היטב. אך בעוד שהיא חיפשה דברים בתחום העיסוק שלה כרואת חשבון - נראה שאופציה מעניינת בהרבה נחתה עליה מהשמיים.

View this post on Instagram

השנה זכיתי לכבוד יום הולדתי להתחיל הכל מחדש. ממש מאפס שוב בגיל 34 בלי דירה בלי עבודה בלי כיוון למחר בבוקר, ואתם יודעים מה- אני מתה על התחושה. כמה פעמים הרשתי לעצמי בחיים קצת לשחרר? לא להיות בשליטה על מה שיבוא? אני מאחלת לכולנו שנדע תמיד לראות את הוורוד מכל סיטואציה, שנרגיש את הטוב, שנדבק לאור, שנשמח תמיד תמיד בחלקנו ובמה שיש. גאה בעצמי על השנה שעברתי, שתמיד תמיד נשארתי אמיצה, אותנטית ונאמנה לעצמי. וואעעעעעההההה 34 !!!!!

A post shared by Achva Sitbon ✳️ אחווה סיטבון (@achva_si) on

עקב הטיסות הרבות שלה לברצלונה, כוכבת "חתונה ממבט ראשון" החלה לקבל בטלפון, ברשתות החברתיות ואפילו בשדה התעופה שלל פניות מתיירים ישראלים, המבקשים ממנה המלצות לאטרקציות ומסעדות בעיר. בלי הכנה מוקדמת. סיטבון מצאה את עצמה מתעסקת בזה יותר מדי שעות ביום, מה שהדליק לה נורה - אולי מדובר באופציה לקריירה חדשה?

כך נוצר לו הפרויקט החדש של סיטבון: Eat Conmigo - סיורי קולינריה בוטיקיים לתיירים ישראלים (עד ארבעה אנשים), במהלכם היא תיקח אנשים ברחבי העיר להתנסות באוכל ספרדי מדהים, ועל הדרך הם יוכלו לשאול אותה כל מה שהיו רוצים (ויש לא מעט).

View this post on Instagram

A post shared by Achva Sitbon ✳️ אחווה סיטבון (@achva_si) on

לדברי מקורבים, הסיורים אמנם יהיו בתשלום אך הכסף אינו הדבר העיקרי שסיטבון מחפשת, אלא דווקא תעסוקה שתמלא את חייה מחדש כשהיא כל כך רחוקה מישראל, בנוסף לאהבה הגדולה שיש לה עם יונתן.

סיטבון?

"בכל פעם שאני על טיסה או נכנסת לאינסטגרם, אני רואה כמה הביקוש גדול, אז החלטתי לעשות מהלימון לימונדה".