אנחנו רגילים לראות אותו מפזר חיוכים על מסך הטלוויזיה ובשנים האחרונות הוא הצליח לכבוש שיאים. הסדרה שכתב, "להיות איתה", נמכרה ותשודר בארה"ב והוא אף הנחה את האירוויזיון וזכה לראיין את מדונה בשידור חי. למרות זאת, אסי עזר חושף בפוסט כי לקח במשך שנים ציפרלקס על מנת למנוע התקפי חרדה - ובימים אלה הוא עובר גמילה.

"התלבטתי הרבה אם לכתוב את הטקסט הבא, שזה מוזר, כי אני באמת לא אחד שמתבייש להראות חולשות, אבל כאן הסיפור כל כך מסובך לי. אז ככה, פשוט נוציא את זה החוצה: כמעט 7 שנים שלקחתי ציפרלקס - תרופה במרשם שנתן לי רופא משפחה", כתב עזר, "אצלי זה היה נגד חרדות ומחשבות טורדניות שאתה קם איתן בבוקר והולך איתן לישון. לחץ".

"התרופה עבדה מצוין. כמעט 7 שנים שלא היה לי התקף חרדה", המשיך, "לפני כחודשיים החלטתי לנסות לחיות בלעדיה. עכשיו, ציפרלקס לא מפסיקים פשוט לקחת. זה חייב להיות בהדרגה ובפיקוח, וזה מה שעשיתי: ירדתי מהכדור בהדרגה, עדכנתי את הפסיכולוגית שלי, עדכנתי את בעלי ויאללה, שיהיה בהצלחה. החודש הראשון היה סיוט, כל הסימנים של גמילה היו שם: סחרחורות, בחילות, ותחושה מאד ירודה, אבל נלחמתי. ובאמת אחרי חודש הרגשתי יותר טוב. בדרך פגשתי אנשים שאמרו לי 'למה הפסקת? השתגעת? אתה תחזור, כולם חוזרים'. לא הבנתי מה הם רוצים, חשבתי שניצחתי את השיטה ושהקשה מאחורי".

View this post on Instagram

למה השיניים שלי לא לבנות במציאות כמו שהן לבנות בתמונה הזאת?? למה????? @carolinalemkeberlin.il

A post shared by Assi Azar (@assiazar) on

"לפני כשבועיים היינו בעלי ואני במיאמי, משבר כתיבה ב'להיות איתה 3' מלווה בג׳ט לג קשוח הביאו אותי להתקף חרדה קשוח במיוחד, כזה שלא היה לי שנים. איך זה נראה? במשך חמישה ימים לא הייתי אני, הייתי שאריות של עצמי. כלפי חוץ אני נראה רגיל, מדבר רגיל, אוכל רגיל, אבל מבפנים זה כאילו אני נופל לבור. אין לי רצון לעשות כלום, רק רוצה לחזור לישראל", תיאר אסי.

"הדבר הכי עצוב היה שבזמן שאני בהתקף חרדה (שזה באמת משהו שקשה להסביר, אבל מי שהיה שם יודע) אני אמור לנסוע לאל. איי ולפגוש את הכותבים האמריקאים של 'להיות איתה' ואני פשוט לא מסוגל לטוס, פוחד להיות שם לבד. אני מבטל את הטיסה וחוזר לארץ עם בעלי. ואלברט, מסכן, לא מבין מה קורה איתי. לראשונה בזוגיות שלנו הוא פוגש אותי ככה. הוא היה פשוט מדהים. ניסה כל הזמן להצחיק אותי, להוציא אותי לשאוף אוויר, הניח לי כשביקשתי והבטיח לי שיהיה בסדר. אבל ראיתי שהוא פוחד, והרגשתי נורא שאני מעביר אותו את זה... אשמה. יש לה תפקיד גדול בסבל של הזה של חרדה. אשמה וחוסר אונים".

"ההתקף עבר רק כשנחתנו בישראל. והיום, שבוע אחרי, עדיין לא חזרתי לציפרלקס. אולי עוד אחזור וזה יהיה ממש בסדר, אבל כרגע אני עדיין נלחם. מנסה חלופה טבעית (שאם היא תשפיע לטובה אכתוב לכם עליה), מקפיד על טיפול פסיכולוגי, כושר גופני, והכי חשוב - בכל פעם שחרדה קטנה מגיעה (וזה קורה פעם ביום) אני לוקח אוויר ומנסה להתמודד. לא נבהל. יש לי עוד הרבה מה לכתוב, אבל לאט לאט", סיכם אסי. רק בריאות!

 

View this post on Instagram

תמונה שבה אני מביט ישר למצלמה, מתחתיה טקסט אמיץ וחושפני שהחלטתי לכתוב כדי לעזור לאחרים, אבל גם כדי שיעלו אותי בעמודים אחרים, יצטטו אותי, יתייגו אותי ויכתבו לי תגובות שאני מהמם עם מלא מלא ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️. עם קצת מזל גם אחרים יחליטו להעלות תמונה על אותו נושא, אבל הפעם מהזווית שלהם ואני עוד יותר אעוף על עצמי שהתחלתי פה טרנד ואיזה מדהים זה שזה כולה אינסטגרם וכולה העלתי תמונה ותראו מה קרה פה. (אופציה ב׳ שגם אוכלת - גולש שאינני מכיר מעליב את ציפור נפשי ואני שמאד רגיש סך הכל, כותב לו סטטוס ארוך על למה אסור לו להעליב אותי ושהוא לא מכיר אותי בכלל ועל הדרך גם חושף משהו סופר אישי כדי ליצור אצלו ואצל כולכם נקיפות מצפון על שאתם לא רק סוגדים ומפרגנים לכל מה שאני עושה). #תיוגמרגש

A post shared by Assi Azar (@assiazar) on