תקופת מלאת עליות וירידות עוברת על אליאב אוזן - רק בשבוע החולף הוא הספיק לפתוח עסק חדש עם בת זוגו, דנית גרינברג, כשבמקביל הוא מאושפז בבית החולים, בגלל דלקת חמורה בידו.

אבל שימו את כל אלה בצד, כי ביום שישי האחרון חגג המקעקע של הסלבס את יום הולדתו ה-35, וזאת כבר סיבה למסיבה. למרבה הצער, אוזן נאלץ לחגוג כשהוא עדיין מושבת למיטת חוליו, אך הוא לא נותר לבד - בני משפחה וחברים רבים הגיעו לשמח אותו באישפוז, מה שריגש אותו מאוד. 

אוזן זכה לעוגה מעוטרת באיחולי החלמה מהירה, כמו גם בלונים ושירים וחשוב מכל - ארוחה מפנקת וטעימה, לה דאג חברו הטוב, השף טום אביב, שבא לבקר אותו עם מתנה ושקיות מלאות בכל טוב (הניחוש שלנו - המבורגרים ממסעדתו החדשה, "פאט קאו", והרבה מהם).

מי שחסרה לו במיוחד (וגם לנו) הייתה דווקא גרינברג, שנאלצה לטוס מטעמי עבודה לחו"ל אבל תחזור בוודאות עם שלל מתנות שוות שינסו לפצות את בן הזוג הפצוע.

כאמור, לפני כשבועיים אוזן החל לחוש ברע ולאחר שנבדק בבית חולים גילה כי הוא סובל מדלקת בידו. מאז הוא שוהה בבית החולים ומקבל טיפול מסור, ומקורבים לשניים אף מספרים כי מאותו הרגע דנית לא משה ממיטתו ואף ישנה בכיסא שלידו.

Have A weekend full of LOVE  #HottestHubby • @eliavtattoo

A post shared by דנית גרינברג אוזן (@danitgreenberg) on

יותר מכך, היא זו שגם מתפעלת את הסטודיו לקעקועים שלו ואת הקליניקה המשותפת שפתחו לרפואה אסתטית רק לפני מספר ימים, כך שאם מחפשים כפילה לגל גדות ב"וונדר וומן" הבא - אתם יודעים למי לפנות.

על אף שלאירוע השקת הקליניקה קיבל שיחרור חריג מבית החולים לכמה שעות, היום התבשר אוזן כי ייאלץ להמשיך להתאשפז לעוד זמן קצר, ולנו לא נותר אלא לאחל מזל טוב, החלמה מהירה ושהצמד האהוב עלינו יחזור לשגרה מלאה כבר בקרוב.