בני פרץ, שותפו של אייל גולן ב"ליאם הפקות" שבימים אלה נמצא בתהליך פירוק השותפות עם גולן, נחקר בזמן התפוצצות הפרשה בשנת 2013 במשטרה במסגרת פרשת "משחקי חברה", בה נחשד כי קיים יחסי מין עם קטינה. כך התיר היום לפרסום בית המשפט העליון לבקשת עיתון 'הארץ'.

על פי הפרסום ב"הארץ", אחת הקטינות העידה במשטרה כי אביו של גולן, דני ביטון, שלח אותה למלון בתל אביב בטענה כי אייל מחכה לה שם. "הייתי עם דני במשרד הפקות", שחזרה בעדותה במשטרה, "כשיצאנו משם הוא דיבר בטלפון, לא יודעת עם מי, ואז הוא אמר שאייל אצל בני בסוויטה במלון בתל אביב".

היא סיפרה כי בסוויטה המדוברת גולן לא חיכה לה, אלא פרץ, עירום. "ישבתי בהתחלה בסלון, עישנתי סיגריה. אחר כך שאלתי את בני איפה אייל, הוא אמר שהוא לא נמצא ואז נכנס לחדר וקרא לי. הוא היה עירום ואמר לי משפט אחד: 'שמעתי שאת אלופה'".

כשנשאלה מדוע לא הלכה כשהבינה שגולן לא במקום, היא השיבה: "לאן אני אלך? דני ביטון כבר נסע, אין לי כסף לא למונית ולא לאוטובוס, לאן אני אלך?". עוד טענה הצעירה כי בסיום האקט נתן לה פרץ 50 שקלים למונית חזרה.

בחקירתו, שנערכה שישה ימים לאחר המקרה, הודה פרץ שקיים קשר מיני הצעירה, אך אמר שהיא באה מרצונה ללא תיווך של ביטון והכחיש כי אמר לה ש"שמע שהיא אלופה".

בשבוע שעבר (ג') פרץ צולם ע"י צלם mako סלבס בכניסה לבית המשפט העליון בירושלים, כשהוא מלווה באשתו וברב מרדכי חסידים. את התמונות הללו לא היה ניתן לפרסם עד רגע זה, מאחר שפרץ הגיע לדיון בבית המשפט על מנת למנוע את פרסום שמו לאחר מאבק משפטי ארוך מול העיתון.

בדיון טען פרץ כי הוא אינו נבחר ציבור וכי הפרסום יגרום לו "נזק במישור האישי-משפחתי". שופטי בית המשפט העליון דפנה ברק-ארז, דוד מינץ ועופר גרוסקופף נימקו את החלטתם לאפשר את הפרסום בכך ש"אף מי שאיננו נבחר ציבור עשוי להיחשב כ'דמות ציבורית' והדבר תלוי, בין היתר, במידת מעורבותו בעניין הנוגע לציבור ובבחירתו להעמיד עצמו בעין הציבור. בענייננו, עיסוקו של המערער נוגע ליחסי ציבור וכולל גם הופעות בתקשורת, ובהתחשב במכלול נסיבותיו לא ניתן לראות בו אדם פרטי ואנונימי לחלוטין".

מליאם הפקות נמסר בתגובה: "בני פרץ פעל ופועל תמיד רק עפ"י החוק, וכך גם נקבע על ידי פרקליטות מחוז תל אביב, אשר החליטה על סגירת תיק החקירה. לפני 7 שנים הוזמן בני פרץ לחקירה של חצי שעה בלבד. יודגש שמעולם לא הוגשה תלונה בפרשה כנגד בני פרץ".

בני פרץ, נובמבר 2019
בני פרץ, בת זוגו והרב מרדכי חסידים בכניסה לבית המשפט | צילום: פול סגל
בני פרץ ואשתו בבית משפט, נובמבר 2019
צילום: פול סגל
בני פרץ ואשתו בבית משפט, נובמבר 2019
צילום: פול סגל

 

בני פרץ ואשתו בבית משפט, נובמבר 2019
צילום: פול סגל

בני פרץ ואשתו בבית משפט, נובמבר 2019
צילום: פול סגל
בני פרץ ואשתו בבית משפט, נובמבר 2019
צילום: פול סגל
_OBJ _OBJ