לפני כחודשיים התרגשנו לבשר כאן על החדשות המשמחות של עברי לידר, שגילה בפוסט חשוף כי החל בהליך פונדקאות שעתיד להביא צאצא ראשון לאחד היוצרים המוכשרים בארצנו. אז הוא ציין כי הפונדקאית כבר נמצאת בשבוע ה-12 להריונה - מה שאומר, בחישוב פשוט, שבימים אלה היא כבר בעיצומו של החודש החמישי.

אז אין ספק שהגיע הרגע בו אפשר לשחרר לנו עוד איזו פיסת מידע חיונית, וזה בדיוק מה שעברי עשה אתמול, באדיבותו, במסגרת הנאום שנשא במסיבת עיתונאים לקראת פתיחת אירועי שבוע הגאווה.

View this post on Instagram

היה לי כבוד גדול היום לחלוק את הבמה לדיון מעניין עם יובל נח הררי ואילנה דיין בועידת המשפיעים של שבוע הגאווה @yuval_noah_harari

A post shared by Ivri Lider (@ivrilider) on

לידר הפתיע את הקהל כשחשף את מין היילוד שמתבשל לו שם, ותשמחו לשמוע שמדובר בבן זכר, יורש עצר, נסיך קטן ועוד תארים חגיגיים ומרגשים. למעשה, החשיפה הזאת מסתדרת מצוין עם השיר הקטן שחשף האב לעתיד בפוסט המקורי: "לילד שלי יהיו ארמונות וימים מלאים בצחוק ובשיר, לילד שלי יהיו משחקים, מכוניות בצבעים ותמונות על הקיר, לילד שלי יהיה העולם נקי משנאה בין בני האדם. מלחמות העבר, רק בספרים, שילמד בבית ספר, הילד שלי". שיהיה במזל!

View this post on Instagram

הפוסט הזה הוא אולי המשמעותי והמרגש בחיי. חשוב לי שתשמעו את הדברים בפעם הראשונה ממני. לפני חצי שנה, אחרי תהליך ארוך של התלבטות על הדרך המתאימה לי, התחלתי בהליך פונדקאות בארצות הברית. אני מאושר לשתף אתכם, עברנו את השבוע ה-12 להריון. למען האמת היה לי קשה לשמור בסוד דבר כל כך משמח וגדול שקורה בחיי. אבל החלטתי לגלות אחריות ולחכות עד השבוע ה-12 לאורך התקופה, אני מנסה להבין מדוע נמנע ממני לעבור את התהליך המופלא הזה בישראל?! להיות קרוב לאשה המדהימה הנושאת את בני ועוזרת לי להגשים חלום. יש לנו קשר נהדר והדוק, אבל - הייתי מאושר להיות נוכח פיזית בכל בדיקה ורגע משמעותי ולא ממרחק הסקייפ. כשהתחלתי לחשוב לעומק על הרצון שלי לילד כתבתי את הטקסט הבא: ״לילד שלי יהיו ארמונות וימים מלאים בצחוק ובשיר, לילד שלי יהיו משחקים, מכוניות בצבעים ותמונות על הקיר, לילד שלי יהיה העולם נקי משנאה בין בני האדם. מלחמות העבר, רק בספרים, שילמד בבית ספר הילד שלי״ מצפה בהתרגשות שלכם, עברי. @tammuzfamily

A post shared by Ivri Lider (@ivrilider) on