בזמן שאנחנו עוד מתמודדים עם דיכאון של ראשון בבוקר, יש אחרים שמטיילים מסביב לעולם ונהנים מהחיים באופנים שאנחנו יכולים רק לפנטז עליהם כרגע.

רוב האנשים אמנם מסתפקים בבירות אירופאיות או עיירות נופש ביוון, אך יש מי שהחכים לעשות וטס לארה"ב - כמו עומר קינן, ששמה את החיים בארץ על הולד וטסה לבלות את החודש הקרוב עם חברה בלוס אנג'לס.

View this post on Instagram

Shabat shalom ❤️

A post shared by Omer Kaynan (@omer.kaynan) on

מי שעוקב אחר עמוד האינסטגרם שלה כבר יודע שאת הימים היא מעבירה בלא מעט בריכות, מסעדות ומטוסים פרטיים, ואפילו נהנית מזמן איכות מפתיע במיוחד עם לא אחר מדור רפאלי, אחיה הגדול של בר. 

רפאלי, כזכור, מתגורר מזאת תקופה ארוכה בארה"ב, ורק לאחרונה אף נחשפנו לאובססיה העזה שלו לנשקים ומטווחים (וגם קנאביס). כעת השניים מבלים את רוב זמנם ביחד ומציגים ידידות קרובה מאוד, שגורמת לנו לתהות - האם קורה שם משהו מעבר? 

למקרה ששכחתם - השניים מכירים מזה שנים, שכן בעבר רפאלי אף חלק בעלות על מותג צמידים עם תמיר ויצמן, מי שהיה דאז בן זוגה של יוצאת "האח הגדול".

View this post on Instagram

נשקקקק 60 מעלות

A post shared by Omer Kaynan (@omer.kaynan) on

על פי הסטוריז שהיא מעלה, בשבוע האחרון היא הספיקה לבלות בחברתו לא מעט, כשכל אחד מהם תרם את החלק שלו - היא את טיפולי היופי המשותפים והוא את מטווחי ירי, שם לימד אותה כיצד להחזיק נשק ולירות בו. 

מטעם עומר קינן ודור רפאלי טרם נמסרה תגובה בנושא.

_OBJ