ואז הקטנה שלי הפכה לנערה בת שלוש עשרה. אהבת חיי, שמש פרטית שלי, איזה זכות נפלה בחלקי להיות אימך. אני אוהבת אותך ומאחלת לך את כל הטוב שיש ליקום להציע. מזל טוב ילדה שלי @emma_gutman

A post shared by @ galitgutman on

גלית גוטמן נחשבת כל כך הרבה שנים לאחת הנשים היותר מצליחות ועסוקות בישראל, שלפעמים אנחנו נוטים להאמין שמדובר באישה שהיא אייג'לס לחלוטין.

בגיל 45 היא מוכיחה שאם רוצים מספיק אפשר הכל: במקביל לקריירת דוגמנות והגשה בטלוויזיה, גוטמן מתפקדת גם כאמא במשרה מלאה, שאפילו כבר מטפחת את דור העתיד שלה.

במהלך השנים האחרונות נחשפנו כבר לבתה הבכורה, שירה, כשזו הצטלמה לצד אמה בקמפיין, ואף לשערי מגזינים, והפכה בקלות להבטחה עולה בעולם האופנה.

Love my baby @shira_gutman @iddolavie @chenelkabetz @lirazagam

A post shared by @ galitgutman on

אך אם חשבתם שהגנטיקה תשאיר מישהי לא מרוצה בבית משפחת גוטמן - אתם כמובן טועים. פוסט חדש שהעלתה גלית, ובו היא מאחלת מזל טוב לבתה הצעירה, שחוגגת היום 13 שנים, חושף כי עוד קצת וגם אמה גוטמן תוכל ללכת בקלות בדרכן של שאר בנות המשפחה.

Love my baby take 2

A post shared by @ galitgutman on

"ואז הקטנה שלי הפכה לנערה בת שלוש עשרה", כתבה גלית לאמה. "אהבת חיי, שמש פרטית שלי, איזה זכות נפלה בחלקי להיות אימך. אני אוהבת אותך ומאחלת לך את כל הטוב שיש ליקום להציע. מזל טוב ילדה שלי". 

החיים שלי ph by @izsak

A post shared by @ galitgutman on