מעטים האנשים שהצליחו לצאת מבית "האח הגדול" בלי ליפול לסכסוך לעיני המצלמות, אך נראה שדווקא נטע ברזני - מי שכבר הספיקה לצבור ניסיון בתכנית ריאליטי אחרי "המירוץ למיליון" - עברה את האתגר כמו גדולה. עד עכשיו.

אתמול בלילה חגגה יוצאת "האח" לירז אסייג את יום הולדתה ה-36 בבוסתן שבמתחם התחנה בתל אביב, לצד אינספור חברים טובים, כולל אלה שבילו לצדה חודשים ארוכים בבית המפורסם, כמו סימה בכר, אליאב רחמים, סמואל חגאי, אינה סטיוארט, אביבית בר זוהר וגם אחת, נטע ברזני. 

חברים חוגגים עם לירז אסייג
עם כאלה חברות, כמו שאומרים. ברזני ואסייג, רגע לפני | צילום: אור גפן, יח"צ גינדי

למראית עין, היה נראה כי ברזני ואסייג בקשרי חברות טובות, כשהאחרונה אף שיתפה תמונה משותפת של השתיים באינסטגרם. אך מה שהיא לא ידעה, זה שרגע אחרי המסיבה, ברזני תיתפס מלכלכת עליה - ועוד לעיני המצלמה של בר זוהר, מי שדווקא נודעה בקשר החם שלה עם אסייג מהבית. 

חברים חוגגים עם לירז אסייג
פייר? נעלבנו בשמה. אסייג ובר זוהר | צילום: אור גפן, יח"צ גינדי

על פי התיעוד מהרשתות החברתיות, נראה כי זמן קצר לאחר החגיגות של אסייג, ברזני ורחמים נפגשו עם אביבית בר זוהר, שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה סטורי ובו ברזני נשמעת מספרת על האירוע של הדוגמנית.

"אני חוזרת הביתה, הוא בטוח אומר כאילו 'וואי, איך היה?' ואני חייבת לעשות וידוי, שבאמת חגגתי ונהניתי, אני לא יכולה לחזור ולהגיד לו 'וואי מאמי, איזה עצוב היה! לירז שמה כתר ולא היו אנשים", נראית ברזני מספרת לאנשים בסרטון, כשהם נשמעים צוחקים ברקע, ביניהם בר זוהר עצמה, שמגיבה "לא נטע, זה משהו". 

חברים חוגגים עם לירז אסייג
גם הוא בא. סמואל חגאי | צילום: אור גפן, יח"צ גינדי

כזכור, אסייג אמנם לא העפילה לגמר, אך במהלך שהותה הספיקה לפתח קשר חברות קרוב עם בר זוהר, שהצטרפה באמצע העונה יחד עם נטע ברזני ואחרים. 

אסייג, מה חשבת על הדברים של נטע בסרטון שהעלתה אביבית?

"חבל בשבילן. לפרגן ולהרים זה מה שכולם עשו ונהנו מאוד! חבל שהן לא עשו את זה בתור חברות, ובכל זאת אותי הן שימחו שהן הגיעו. מעולם לא חגגתי או חגגו לי יום הולדת, זו פעם ראשונה, וכנראה שלחלק גדול זה כן עשה שמח וטוב להיות שם ולכמה בודדים פחות. אני מאחלת לי ולכולם שיהיה להם שמח כמו שהיה אתמול".

זמן קצר לאחר פרסום הידיעה, אביבית בר זוהר הגיבה בסטורי שלה: "נכנסנו ליום הולדת של לירז, אמרנו מזל טוב. נטע, כמו שאתם מכירים את נטע, צוחקת ומקסימה. לירז, יקירתי, אני מאוד אוהבת אותך, את חברה שלי ותמיד תהיי חברה שלה ולא היה כאן שום דבר לרעתך. אני ואת נחגוג באופן פרטי בלי כל האנשים האלה". 

מטעם נטע ברזני טרם נמסרה תגובה לפרטים.

חברים חוגגים עם לירז אסייג
איפה מושיק? אינה סטיוארט | צילום: אור גפן, יח"צ גינדי

חברים חוגגים עם לירז אסייג
הביאה איתה את השמש. שמס ואסייג | צילום: אור גפן, יח"צ גינדי