סוף שבוע מלחיץ במיוחד עבר על תאלין אבו חנא, לאחר ששריפה פרצה בדירה בה שהתה בחיפה יחד עם חבר נוסף. השניים הצליחו לחלץ את עצמם מחלון הדירה, הממוקמת למרבה המזל בקומה ראשונה, ופונו במצב קל לבית חולים בעיר, שם טופלו ונקבע כי הם סובלים מכוויות ושאיפת עשן.

בתום ההתאוששות, החליטה יוצאת "האח הגדול" להיחשף אתמול (ג') לראשונה בפני כל עוקביה הסקרנים, בעקבות התעניינות גוברת ומובנת כששמעו על הדרמה עמה נאלצה להתמודד. אבו חנא העלתה סדרת סטוריז, בהם היא נראית בפנים חבושות: "זה היה ממש קשה וברוך השם יצאתי מזה בנס, למרות שנשרפתי בצד השני של הפנים".

View this post on Instagram

Barcelona circuit waterpark

A post shared by ▪️TALLEEN A B U H A N N A▪️ (@talleen_abu_hanna) on

הדוגמנית, שהצטלמה עם פנים מכוסות, הוסיפה ואמרה כי היא רוצה לשתף את הצופים ולהראות את נזקי השריפה. בסרטון היא נראית מסירה את התחבושות בדרמטיות - רק כדי לגלות שלא קרה לה כלום ולספר שהכל בסדר, בעודה צוחקת למצלמה.

הסרטונים הללו גרמו לזעם רב בקרב עוקביה המודאגים, שלא הבינו למה הצטלמה עם תחבושות על הפנים וגרמה לחינם לפאניקה, וגרוע מכך - מדוע היא צוחקת על נושא כל כך רגיש, שכן התמודדות עם כוויות בעקבות שריפות אינו דבר משעשע.

View this post on Instagram

In the end everything will be OK if it’s not OK it’s not the end . Have a good week كلّ الأمور على مايرام في الّنهاية، إن لم تكن كذلك، فتلك ليست النّهاية. أسبوع مبارك للجميع הכול בסדר בסוף ואם זה לא ככה אז זה לא הסוף שבוע טוב לכולם

A post shared by ▪️TALLEEN A B U H A N N A▪️ (@talleen_abu_hanna) on

גם על כך החליטה אבו חנא לענות בעמוד האינסטגרם שלה. את דבריה היא פתחה בהתנצלות כנה בפני כל מי שנפגע, ולאחר מכן הסבירה כי בעקבות שמועות רבות שהופצו עליה ועל מצבה, היא החליטה לצאת במסר ולהבהיר שלא כדאי להאמין לכל מה ששומעים - רק למקור.

_OBJ