אחרי הכחשות גורפות של שמועות ששטפו בחודשים האחרונים את התעשייה וטענו כי הזוגיות של השניים במשבר, נראה כי הפעם זה סופי: מנחה "המירוץ למיליון", רון שחר, ובת זוגו מיה קרמר החליטו לפרק את התא המשפחתי.

כזכור, השניים הכירו לפני למעלה מעשור, והפכו לאחד מהזוגות הלוהטים של תעשיית הבידור. כשנה לאחר מכן, הם התחתנו בטקס אינטימי, כשקרמר הייתה בחודשי הריון מתקדמים עם בתם הבכורה, הילה.

View this post on Instagram

אחהצ סרט עם הבנות. #דמבו זה כיף . @seretseret_news @mayakramer @rinatgaliko @shookacohen

A post shared by Ron Shahar. רון שחר (@ronshahar) on

בחודשים האחרונים, כאמור, היו לא מעט שמועות על פרידה של שחר וקרמר, אך הם הקפידו להכחיש ואף להגיע יחדיו לאירועים מתוקשרים כדי להבהיר את המצב. עם זאת, מסתמן שהשניים לא צלחו את הקשיים, ולדברי מקורבים החליטו לאחרונה להיפרד באופן רשמי.

קרמר פירסמה פוסט מסתורי לפני מספר שעות באינסטגרם, ובו כתבה: "בימים כאלה בהם אני מרגישה רע וחסרת מוטיבציה, אני חייבת להזכיר לעצמי לקחת צעד אחורה ולהפסיק לנסות לשלוט בסיטואציה. זה בסדר להרגיש לא מאוזנת לפעמים. הרשו לדברים להיות כמו שהם צריכים להיות. שולחת אהבה וחיזוק היום לחברים ולעוקבים שלי, ולכל מי שצריך את זה".

View this post on Instagram

On days that I feel 'off' and unmotivated, I must remind myself to step back and stop trying to control the situation. It's ok to feel imbalanced at times. Just allow things to be as they are and as they need to be. Sending love and strength today to my friends and followers and to anyone who needs it

A post shared by Maya Kramer (@mayakramer) on

שחר, כך מספרים מקורות, מחפש לעצמו בימים אלו דירה חדשה אליה יעבור כדי לעשות את הצעד הראשון בדרך לעזיבה הסופית של הבית. אלה עתידים להיות הגירושים הראשונים של קרמר והשניים של שחר, שנפרד לפני כ-12 שנה מאשתו הראשונה בתום שלוש שנות זוגיות.

מטעם רינת איתן, המייצגת את רון שחר, נמסר: "אין תגובה".

View this post on Instagram

When you choose to join with a force of energy in order to create, you will always receive a gift from above.

A post shared by Maya Kramer (@mayakramer) on