אם יש דבר אחד שמצליח להדיר שינה מעיני ישראלים רבים בימים אלה זה לא בהכרח מי ייבחר לראשות הממשלה, אלא מה לעזאזל קרה בין הפאוור קאפל לשעבר של עולם הבידור - אליאב אוזן ודנית גרינברג.

שלל ציקצוקים נשמעו כשסיפרנו לראשונה על הפרידה המפתיעה של השניים בתום חמש שנות זוגיות, שכן ימים ספורים לפני כן עוד הספיקו לשתף תמונות מאוהבות ופוטוגניות מחופשה זוגית מושלמת.

אך מה שבהתחלה נראה לאחדים כמו "תרגיל שיווקי" ו"חיפוש אחר תשומת לב" הפך במהרה לרציני מאוד, כשבסוף אוגוסט האחרון נפגשו על מדרגות הרבנות והתגרשו כדת וכדין. מאז השניים שמרו על איפוק ושקט ויחסי בנוגע לפרידה - אך בשבוע האחרון גם זה נגמר.

View this post on Instagram

HAPPY SUNDAY #Mylove @eliavtattoo

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

ויכוחים על הקליניקה לרפואה אסתטית, שפתחו ביחד רק ביולי, גרמו לשניים להוציא לא מעט כביסה מלוכלכת החוצה, בפוסטים שפירסמו ברשתות החברתיות, בהם החלו להשחיר זה על זו.

בראיון לאפרת וכטל, שישודר הערב ב"אנשים" (23:05, קשת 12), אוזן חושף לראשונה איך נראה הרגע בו הקשר נגמר. "ביום של הפרידה שלנו חזרנו מנופש בשלוש בצהריים. בתשע בערב החלטתי שזהו, נגמר. אני ניסיתי תמיד הכל לפני שייגמר".

"כפי שאת רואה, היינו אמורים לעבור לבית גדול יותר ולהתרחב ולהקים עוד משפחה בישראל. ואז אתה מסתכל על החיים בצורה אחרת, על האישה בצורה אחרת", מוסיף אליאב. "זה כבר פחות תאילנד ומיקונוס. זה יותר החיים האמיתיים, ויש מוכנות ובגרות לחיים האמיתיים, ולא זיהיתי את זה שם".

View this post on Instagram

לקוחות יקרים ויקרות של הקליניקה! ניסיתי במשך חודשים לא להביא את הפן האישי בחיים שלי לתוך הפן העסקי- הקליניקה, הבייבי שלי. אבל לצערי יש דברים שאין לי שליטה עליהם. אני מודיעה כאן מכיוון שאין לי דרך להגיע לכל אחד מכם באופן אישי- הקליניקה יצאה להפסקה וכרגע לא בפעילות. אני בטוחה שנחזור בהקדם האפשרי וכמובן שאעדכן על כך. מתנצלת בפני כל הלקוחות שמטופלים אצלנו, לכל מי שיש תור בימים הקרובים- ראו אותו כמבוטל. נשתדל לענות לכל פניותיכם במספר הרגיל 0547171711 *חשוב לי להבהיר כי ההודעה על כך הגיעה מכאן מכיוון שאין גישה כרגע למחשבים ולטלפונים הפרטיים של הלקוחות תודה על ההבנה וסליחה מראש

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

"אומרים עליי שבגדתי ושכבתי ושפגעתי. כשכותבים ששכבתי עם נ', איך הגעתם אליה? לא ראיתי אותה חמש שנים. אישה נשואה, ילדה ילד. אבל הרגע נפרדתי מבן זוגי טום אביב, אחרי שיצאתי מהבית שלה. עובדה שהלכו לידי בעבודה 5-6 שנים מהבחורות הכי יפות שיש, הכי עירומות שיש, הכי חשופות ופתוחות שיש - ובסופו של דבר רציתי להגיע לבית שלי. אני פלרטטן בנשמה אבל כשהייתי עם אשתי במיטה, מעולם לא קיבלתי הודעה או טלפון מחסום", מסביר אליאב.

אם היית מנהל רומן ובוגד היית אומר את זה?

"כל כך כן. גם דנית הייתה אומרת את זה מזמן. הדבר הראשון שדנית הייתה משתמשת בו זה גם שם הבחורה שהייתי איתה והלכתי איתה. בואי נגיד שהיא לא בוחלת באמצעים".

דנית גרינברג סירבה להגיב על הדברים.

_OBJ