במשך תקופה ארוכה דיברו בפתיחות אייל גולן ודניאל גרינברג על החתונה העתידית שלהם, בידיעה שמצאו את האחד שלהם וידעו כי הקשר בן השנה שלהם הכי רציני שיש וימסדו אותו בהקדם כדת משה וישראל.

התחושות הפכו למוחשיות כשבאוגוסט האחרון הזמר הציע לה נישואים במהלך חופשה בקפריסין, אך דניאל ואייל החליטו שלא לחכות יותר מדי והתאריך הראשוני עליו דיברו הוא בינואר 2020, אך ברגע האחרון הם רצו לדחות הכל ולהזיז את החתונה לקיץ 2020. עכשיו, כך נודע, הם כנראה לא יחכו עד אז.

אחרי שלל שמועות וספקולציות לגבי החתונה, גרינברג סוף סוף ערכה פגישה רשמית עם מפיקת האירועים אירית רחמים, על מנת להתחיל בתכנונים לערב הגדול. לדברי מקורבים, בעוד שגולן נעדר מהפגישה, בת הזוג הגיעה למקום עם כמה מהאנשים הקרובים אליה ביותר, ויחד עם ישבו עם רחמים על רשימות של מוזמנים, הפקה, קונספט לערב, תאריכים ושאר הדברים החשובים לקראת סגירת האיוונט.

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

עוד מספרים המקורבים, כי בעוד שכבר יש תאריך ומקום על הכוונת, רק כשיחזרו מחופשתם בספרד יגיעו השניים לפגישה נוספת עם רחמים, במהלכה יחתמו על הכל ויצאו לדרך עם ההכנות. מה הצפי? ובכן, מסתמן כי גולן וגרינברג מתכוונים להינשא בחודשים הקרובים, ובקרובים אנחנו מדברים על חודש פברואר - כן, עוד חודשיים.

כך שאם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון והשניים יאהבו את ההצעה שקיבלו, תחל הספירה לאחור לקראת אחת החתונות הכי גדולות ומסוקרות שיערכו בתעשיית הבידור הישראלית. 

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on