השבוע דובר לא מעט על כך שיו"ר הקואליציה, דודי אמסלם, כינה את בני גנץ בראיון "אוטיסט" וספג על כך ביקורות קשות, אחת מהן הייתה מכיוון יאיר לפיד, שבתו היא אוטיסטית.

זמן קצר לאחר הפרשה, לדוגמנית ומלכת היופי במיל', טיטי איינאו, קרה אותו הדבר. איינאו נתקלה בפוסט של נטלי דדון באינסטגרם והגיבה לה "אוטיסטית" לצד שימוש באימוג'י צוחק. גולשים רבים נתקלו בתגובתה של איינאו - ולא עברו על כך בשתיקה.

"באמת קראת לה אוטיסטית? זה אמור להיות מצחיק? לועג?", כתבה גולשת אחת וטיטי מיהרה לענות לה: "אם אוטיזם היתתה קללה - האוטיסטים לא היו משתמשים בזה. אוטיזם זו הפרעה (התנהגות, תקשורת חברתית) לא מחלה ולא קללה. מעבר לעובדה שאנשים אוטיסטים הם האנשים הכי חמודים שאני מכירה".

טיטי איינאו מגיבה לעוקבים​
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נטלי דדון

"אני מתאר לעצמי שגם את לא תרצי שיקראו לך ברחוב אתיופית, נכון?", כתב לטיטי בתגובה גולש אחר. "אבל למה? אתיופית זה לא קללה, בגלל זה אמרתי שזה לא עניין של קללה חלילה, לא בקטע רע. לא אמרתי שקיללת או התכוונת לזה, זה פשוט זה סוג של לעג, אפילו שזו לא קללה, זה לא נעים".

טיטי איינאו מגיבה לעוקבים​
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נטלי דדון

"אני מבינה מה אתה אומר, אבל אני ונטלי מכירות ולא הייתי כותבת את זה בקטע רע", המשיכה איינאו להגיב ולנסות להגן על עצמה. "הכל בסדר, אין טעם להמשיך להתווכח. לא באתי לריב איתך, פשוט הפריע לי כשרשמת אוטיסטית", הגיב בחזרה הגולש וטיטי סיכמה: "לא התכוונתי לפגוע ואני אשמח שתקראו לי אתיופית. תודה".

טיטי איינאו מגיבה לעוקבים​
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נטלי דדון

מטיטי איינאו טרם התקבלה תגובה לכתבה.