בחודש מרץ 2017 נישא גילי ארגוב (45) לבת זוגו, ורד, באירוע שנערך בראשון לציון. זמן קצר אחרי החתונה המדוברת, ורד ילדה בת בכורה לה ולגילי והשניים בחרו לקרוא לה זוהר, על שם אביו של גילי - מלך הזמר המזרחי זהר ארגוב.

לאחרונה נודע כי גילי ארגוב הורחק מבת הזוג. בתגובה אמר גילי שהיא הזמינה לו משטרה לאחר שקרא לה זונה והדברים נאמרו בשעת כעס ולא במכוון. בימים אלה ורד נמצאת בהריון מתקדם ועתידה ללדת בקרוב, אך מערכת היחסים בין השניים עברה טלטלה וכעת נודע כי הם החליטו להתגרש.

גילי ארגוב (צילום: סמי טהרני)
ארגוב ובת הזוג ביום החתונה | צילום: סמי טהרני

גילי, מה קורה?

"יצאנו מהרבנות הבוקר אחרי שחתמנו על המסמכים, קבעו לנו דיון לרביעי, הלכנו לאכול ארוחת בוקר ביחד וכרגע אשתי עזבה את הביתה ועברה עם הילדה לאמא שלה לבית שמש. אני מתחנן אליה שתחזור הביתה. ורד, אני מתחנן, יש עוד זמן להתחרט. יש הזדמנות לעצור את זה, אולי תחזרי הביתה?".

"ורד, את יודעת שזה אומר שלא נחגוג ברית באולם", אמר גילי במסר לבת הזוג "אנחנו נחגוג בבית כנסת עם מוהל. תחזרי הביתה, תהיי אישה אחראית, תקחי אחריות על המעשים שלך, איך את עוזבת אותי ככה?".

"אני בהלם, אנחנו בהלם. זה מה שמגיע לי אחרי 4 שנים שאני נקי מסמים וחתונה יפה שהייתה לנו?", מוסיף גילי, "אמא שלי, שתהיה בריאה, נתנה לנו בית, עזרה לנו. מהרווחה ביקשו ממני לא להחזיק אותה בכוח - אז היא הולכת לבית שמש. כואב לי, היא לא רוצה, כנראה משעמם לה, כנראה סתם התחתנה לכיף שלה אני לא יודע מה להגיד, אני אוהב אותה היא יקרה לי ואם היא לא רוצה, אני אהיה שם תמיד".